קטגוריה: המעקב

המעקב – שלמה לוי

המעקב 2019-2020 יוצא לדרך. העונה החלטנו לבצע מעקב אחרי שלושה שחקנים חדשים-ישני שהגיעו לקבוצה ומשחקים בעמדות המפתח באמצע המגרש בהגנה בקישור ובחלק ההתקפי. השלושה שנבחרו לאחר התלבטויות רבות להיות חלק מהמעקב שלנו כאן באתר הקופסא הם רומן גולוברט הבלם, אלמוג כהן ורועי קהת. (צילום: ניר אנשר)

רומן גולוברט הגיע על תקן המחליף של ברנקו ורגוץ'. גולוברט מגיע עם רזומה טוב והביא הרבה תקוות לתחילת העונה ולחיזוק ההגנה של הקבוצה.

אלמוג כהן הגיע על תקן הקפטן שחוזר הבייתה , לאחר שנים רבות בגרמניה אלמוג כהן החליט לחזור לארץ ולהגיע למכבי נתניה חזרה וגם קיבל את סרט הקפטן.

רועי קהת מגיע למכבי נתניה ומקווה שכמו שחקנים רבים אשר הגיעו למכבי נתניה והתליחו לחזור לעצמם כמו ערן לוי, דיא סבע ואחרים גם הוא יצליח לשקם את הקריירה שלו ולהביא מעצמו לטובת הקבוצה.

במעקב שלנו אנחנו נעקוב אחרי הישגי השחקנים מבחינת מדדים שלדעתנו חשובים לתפקיד שאותו משחק השחקן וכן קצת על דעתנו האישית מבחינת השחקן באותו משחק.

ונתחיל עם המחזור הראשו. רומן גולוברט שהיה אמור להיות חלק מצמד בלמים זרים קיבל במחזור הראשון את דולב אזולאי הצעיר במקומו של הויברט הפצוע והצמד עשה את שלו והצליח ביחד עם דני עמוס לשמור על שער נקי.

מבחינת נתונים גולוברט מסר 48 מסירות מתוכם 42 הגיעו ליעדיהן, במאבקי אוויר הצליח ב 2 מתוך 2 ובמאבקי קרקע ניצח ב-6 מאבקים מתוך 8. 

גולוברט לא מרבה לתקל אבל הצליח ב-2 מתוך 3 תיקולים שביצע וחילץ 6 כדורים כולם בחלק ההגנתי של הקבוצה , גולוברט איבד 3 כדורים מתוכם 2 בחצי ההגנתי וגם קיבל כרטיס צהוב.

מבחינה התקפית גם ראינו את גולוברט מאיים פעמיים לשער כולל בעיטה חופשית אחת אך שתי הבעיטות הלכו מחוץ למסגרת. בסך הכל משחק טוב של גולוברט שהיה שקט ועשה את המוטל עליו.

אלמוג כהן שהגיע לאחר שנפצע מעט בגביע הטוטו החל את המשחק טוב וראו שהמשחק עובר דרכו ולראיה הוא מסר 34 מסירות ב-66 דקות הכי הרבה מלבד שחקני ההגנה וגבי קניקובסקי שמסר 47 מסירות ב-99 דקות . אלמוג כהן גם דייק ב-31 מסירות ולדעתי השלוש שלא הצליח היו נסיונות מסירה פנימה וקדימה.

אלמוג כהן איים פעמים מחוץ לרחבה וביצע 11 מאבקי קרקע (8 מוצלחים) ו-2 מאבקי אוויר (0 מוצלחים), 6 תיקולים (5 מוצלחים) ו-2 חילוצי כדור. אלמוג גם איבד 3 כדורים.

בסיכומו של דבר אלמוג כהן שהוביל את הקבוצה בחצי הראשון הטוב יותר של הקבוצה קיבל מכה בברך והוחלף במחצית השניה כאשר כבר מתחילת המחצית ראינו שתמיד יש שחקן שנמצא קרוב אליו כשהכדור אצל ההתקפה של מכבי נתניה.

האחרון שאנו נבצע עליו את המעקב הוא רועי קהת. קהת הגיע בקול תרועה רמה ביחד עם אלמוג כהן והציפיות ממנו הן גבוהות, אך החלטת הצוות המקצועי שלא לשתפו במשחק הראשון היא המשך ישיר ליכולת הפחות טובה שלו במשחקי גביע הטוטו. נקווה שבהמשך רועי יביא את היכולות שלו ויצליח לקדם את עצמו ואת הקבוצה בהמשך העונה.

פנקו אותנו בשיתופים ולייקים 🙂