גבריאל המבשל

מחזור 2: גבי קניקובסקי בעוד משחק מצוין בישל את כל שלושת השערים של היהלומים שגברו 0-3 בבית על נס ציונה מצמד של פאטוס בצ'יראי ושער בכורה של רועי קהת. (צילום: ניר אנשר)

« 1 של 4 »

גבי קניקובסקי שהיה אחד מנקודת האור ב 0-0 החלש מול הפועל ת"א התפוצץ הערב על העולה החדשה מנס ציונה. בניצוחו היהלומים ניצחו 0-3 כאשר קניקובסקי אמון על בישול כל שלושת השערים. בצ'יראי החטיא שני מצבים קורצים נוספים והתוצאה יכלה להיות גבוהה עוד יותר, אך חשוב לציין כי למרות זאת נתניה לא יכולה להיות מרוצה מרמת ושטף המשחק שהיה בינוני ומטה בדקות רבות.

ויקי כחלון מצא עצמו על הספסל שבוע נוסף, כאשר בשל הכרטיס האדום שספג גיא מלמד בבלומפילד רועי קהת ואביב אברהם פתחו בקישור, כשפאטוס בצ'יראי חלוץ בודד.

המשחק החל בחדירה יפה של נס ציונה לרחבה, אבל כבר בדקה השלישית כדור עומק מצוין של קניקובסקי מוצא את בצ'יראי שמקדים את עוזרי ומשחיל לגלזר לרשת – שער ראשון להילומים העונה.

שגיאה של רומן גולובארט שקיבל צהוב כבר בפתיחה מאפשרת לטורה להגיע למצב טוב שעמוס מונע בדקה ה-14. בצ'יראי מנגד יורה טיל מ-30 מ' מעל השער בחלוף חצי שעה על השעון. כעבור ארבע דקות נתניה מכפילה: גלזר מוסר בשלומיאליות לשחקן הגנה שמאבד לבצ'יראי, הכדור מגיע לקניקובסקי שמרים כדור חד לרחבה ורועי קהת מגיע ראשון לפני גלזר ונוגח פנימה שער שמשחרר הרבה לחץ – האם זה תחילת הקאמבק של קהת? עם הירידה למחצית קניקובסקי משתחרר ומנסה בעיטה אבל שולח אותה רק לידיים של גלזר. 0-2 מבטיח לנתניה בהפסקה.

בדקה ה-53 רז נחמיאס מפתיע בבעיטה חזקה, דני עמוס יורד טוב והודף. בדקה ה-64 אביב אברהם מחלץ כדור, משאיר למי אם לא קניקובסקי ששולח עומק נוסף אדיר לבצ'יראי שמקדים את עוזרי בשנית ומגלגל פנימה: צמד למונטנגרי ו 0-3 לנתניה.

יונס מלדה החליף את רועי קהת לתשואות האוהדים בדקה ה-69 וסתיו פיניש נכנס במקומו של אביב אברהם (טוב) בדקה ה-76, ממש אחרי שאלמוג כהן מחמיץ שער בטוח מחמישה מטרים אחרי שמצא עצמו חופשי ברחבה בשל שגיאה קשה של הגנת נס ציונה, אך שלח את הכדור מעל לשער.

דקות הסיום היו בשליטה מוחלטת של הצהובים שהגיעו ללא פחות משלושה מצבים נוספים. זה התחיל עם היקה שירה לפינה בדקה ה-82 ומצא את גלזר מוכן, כדור הקרן הגיע לבצ'יראי שניסה מספרת מרהיבה וזה היה שוב גלזר שהציל מה שהיה יכול להיות שער העונה כבר במחזור השני.

רוי קורין נכנס לחמש הדקות האחרונות במקומו של אלמוג כהן. קניקובסקי מיד לאחר מכן הכניס כדור גדול נוסף למלדה ששלח למרכז ובצ'יראי הגיע מאחור וירה באין מפריע מעל לשער – המונטנגרי יכל לסיים עם רביעייה אבל יסתפק גם בשניים. 0-3 לצהובים בסיום.

לאחר פגרת הנבחרת תצא נתניה לבלומיפלד (שוב) למשחק מול מול בני יהודה ביום ראשון ה 15/9 ב 19:00.

פנקו אותנו בשיתופים ולייקים 🙂

Start a Conversation

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *