להילחם על אירופה

08/03/2018 15:42 | מאת: אבי חכמון

למחזור סיום העונה הסדירה  מכבי נתניה יוצאת למשחק חוץ נגד בני יהודה במלחמה ישירה על המקום חמישי והתקרבות למקום הרביעי שבמצב מסוים עשוי להוביל לאירופה. נתניה תשאף להשיג נצחון שלישי ברציפות, כאשר בני יהודה תרצה לחזור למסלול הניצחונות לאחר תיקו דרמטי בשבוע שעבר מול בני סכנין. אבי חכמון מנתח מה ההרכב שלדעתו יביא את הניצחון. צילום: ניר אנשר.

שוער: דני עמוס. ללא ספק פתח את העונה לא בצורה הכי משכנעת אבל לאחרונה מראה לנו  את היכולת שכולנו ציפינו ממנו ואף עצר פנדל בשבת האחרונה לכן בעמדה זו אין לי התלבטות ואני הולך איתו.
 


הגנה: כאן אמשיך עם שני הבלמים הקבועים שלנו טים הויבך  וברנקו ורגווץ שרק מוכיחים שממשחק למשחק התיאום בניהם פשוט נהיה מושלם.

בעמדת המגן הימיני אפתח עם ויקי כחלון שנמצא בכושר מצויין. בעזרת הפריצות שלו לעומק ממסירות של ערן לוי, כחלון יכול מאד להביך את ההגנה של בני יהודה.

בעמדת המגן השמאלי ישנה לי התלבטות קטנה בין קובי מור לחגי גולדנברג וזאת משום שקובי יותר חושב התקפה מהגנה וחגי יותר אחראי במשחק ההתקפה וההגנה שלו. לכן אלך עם חגי גולדנברג.

קישור: אני אפתח עם ניקו אולסק, דן גלזר ועלי מוחמד שהוכיחו שהם בעלי ראיית משחק מעולה וגם מלחמה ללא פשרות על כל כדור. כאן יכול לבוא היתרון שלנו שיאלץ את בני יהודה להעיף כדורים קדימה לעבר החלוצים שלהם.
 


התקפה: ערן לוי ,יונס מלדה ודיע סבע. כל מילה מיותרת על ערן לוי. כשהוא מגיע רגוע ומפוקס למשחק דברים טובים קורים לקבוצה ולכן בדיוק במשחק מהסוג הזה אנחנו צריכים את ערן במיטבו ומפרגן ומכוון את שאר השחקנים. יונס מלדה נכנס להרכב נגד מכבי חיפה עם בישול לויקי כחלון ושער במשחק האחרון. הוא בהחלט ילד עם המון פוטנציאל שאני מאמין בו - גם במשחק הזה הוא יתן את כול כולו ואת התפוקה שאנו מצפים ממנו. ודיא? הוא הוכיח לכולם שהוא המוציא לפועל העיקרי העונה.


מאצ אפ -  דיא סבע נגד נריוס ולאסקיס:

שני השחקנים המובילים של שתי הקבוצות. מי שיגיע יותר מפוקס ורגוע למשחק יביא את הנקודות לקבוצתו.

לסיכום ההרכב שלי הוא: דני עמוס, ויקי כחלון, טים הויבך, ברנקו ורגוץ', חגי גולדנברג, ניקו אולסק, דן גלזר, עלי מוחמד, דיא סבע, ערן לוי ויונס מלדה.