משפרים עמדות?

08/03/2018 21:02 | מאת: רועי אלגרבלי

ביום שבת מכבי נתניה תצא למשחק באיצטדיון המושבה נגד בני יהודה בשעה 18:00 - משחק שייקבע את המקום החמישי בעונה הסדירה כאשר מכבי נתניה עם 42 נקודות ובני יהודה עם 40 נקודות. בני יהודה תגיע עם סגל מלא למשחק. גם סלובדאן דראפיץ' ייהנה מסגל מלא עם חזרתו של רמזי ספורי לסגל אחרי שריצה עונש הרחקה עקב צהובים. צילום: ניר אנשר.

נתניה מגיעה אחרי ניצחון 0-2 על אשקלון (מלדה וסבע). לעומתה בני יהודה מגיעה אחרי תוצאת תיקו דרמטית 2-2 מול בני סכנין (ולאסקיס השווה בדקה ה94).


"יש לה צד ימין טוב , מגן ימני כמו מאור קנדיל שרוב ההתקפות באות מהצד שלו. גם מאוויס צ'יבוטה,יונתן כהן,מתן חוזז ואלמוג בוזגלו. כל הכבוד לאבוקסיס שהוא לא משנה הרכב כמעט , דומה להרכב שניצח אותנו כאן". כך אמר מאמן הקבוצה סלובודאן דראפיץ' בהתייחסות לבני יהודה

שנשאל על תום העונה (הסדירה) אמר: " אני מדבר איתם כמו שהייתי שחקן. אם אתה נותן שלושה משחקים טובים כל הליגה רוצה אותך, איך שאתה מסיים את העונה הזאת אתה ממשיך את ההבאה.בפלייאוף העליון אף אחד לא יזכור ששיחקנו טוב. החבר'ה מתאמנים כמו שצריך ואני מקווה שככה הם יופיעו למשחק". 

בצד המקצועי - רוב ההרכב צפוי להמשיך כאשר יש לסלובו שתי התלבטויות הראשונה בעמדת המגן השמאלי - על העמדה מתמודדים קובי מור וחגי גולדנברג כאשר בשתי המשחקים האחרונים פתח מור שכנראה לא ימשיך לקבל את הקרדיט. חוליית הקישור צפוייה להמשיך כמו שהיא - ישנה התלבטות אם להכניס את אביב אברהם על חשבונו של דן גלזר מה שכנראה ייקרה.  בצד ההתקפי יונס מלדה לא יכלל בסגל בשל משחק גביע חשוב לקבוצת הנוער במקומו יישחק רמזי ספורי . הבלם טים הויבך התלונן על כאבים וכנראה שלא ייקח חלק מימוני או תירם יחליפו את הגרמני


הרכב משוער : דני עמוס, ויקי כחלון, ברנקו ורגוץ', דין מימוני(דודי תירם), חגי גולדנברג(קובי מור),עלי מוחמד, ניקולאס אולסק, אביב אברהם(דן גלזר),ערן לוי, דיא סבע ורמזי ספורי

יוסי אבוקסיס לא רוצה שקבוצתו תמשיך את היכולת נגד בני סכנין וחושש שנתניה תנצל אם המצבים אם שחקניו לא יהיו מרוכזים. 

"יש להם מלך שערים ואת המוסר הטוב בליגה, זו אחת הקבוצות המסוכנות ונצטרך להעירך בדיוק כמו בסיבוב הראשון. אז הצלחנו לנצח אותם במגרש מאד קשה. גם הפעם נצטרך להתכונן ולהביא את היכולת שלנו למגרש", אמר אבוקסיס לקראת המשחק.

הרכב משוער: אמיליוס זובאס, אלי בלילתי, עאיד חבשי, דן מורי, מאור קנדיל, אלמוג בוזגלו, סתיו פיניש (רועי גורנדה), מתן חוזז, מאוויס צ'יבוטה, יונתן כהן ונאריוס ולאסקיס.

חמשת המשחקים האחרונים של מכבי נתניה נגד בני יהודה בחוץ:

1/10/15 - 1-2 למכבי נתניה

10/11/13 - 0-3 לבני יהודה

31/3/12 - 0-1 לבני יהודה

7/9/11 - 1-2 למכבי נתניה

13/3/11 - תיקו 1-1