משחק מכשיל

11/04/2018 23:24 | מאת: רועי אלגרבלי

מכבי נתניה תצא למשחק חוץ נגד בני יהודה ביום שבת, רועי אלגרבלי נותן לנו את ההרכב שיביא את הניצחון.

שוער : דני עמוס 

עמוס הוכיח העונה שמקומו נמצא בהרכב, עם תצוגות יפות והצלות אדירות ועם הניסיון הרב שיש לו שעוזר להגנה ונותן להם שקט כי יש על מי לסמוך, ללא ספק הוא השוער שצריך לפתוח בהרכב.

הגנה : ויקי כחלון,טים הויבך,דודי תירם,חגי גולדנברג 

ויקי מגן מעולה שנותן את העונה הטובה ביותר שלו, משחק התקפה מצויין, אם יישפר את משחק ההגנה יגיע רחוק, הויבך שחוזר מפציעה - חוזר אל ההרכב כי הנוכחות שלו חשובה במרכז ההגנה בנוסף לגובה ולניסיון שלו ולידו תירם שהוכיח השנה שלמרות כל הדיבורים ליגת העל לא גדולה עליו מדי והוא יכול להתמודד איתה בלי בעיות בצד השמאלי, חגי ימשיך לפתוח וייחזור לעמדתו ה"טבעית" העונה, זו רביעיית ההגנה שצריכה לפתוח.

קישור : דן גלזר,ניקו אולסק ואביב אברהם 

גלזר הפתעת העונה שלנו מראה יכולת לחימה כאילו גדל במועדון, אולסק שלא מפסיק לרוץ ועושה את ה"עבודה השחורה", שורף שטחים ונלחם על כל כדור ואיך אפשר בלי הילד,היהלום הצעיר אביב אברהם שכל משחק מפתיע מחדש והוא די במגמת עלייה בזמן האחרון נקווה שימשיך ככה.

התקפה : ערן לוי,דיא סבע ואלחסן קייטה 

ערן לוי מלך הבישולים של הליגה, עם הכדורים הגאוניים שרק הוא יכול לתת והבעיטות עם העוצמה שיש לו, הוא חייב לפתוח בכל משחק. ולצידו עוד מלך אבל של השערים, דיא סבע שנותן עונה חלומית ומשתפר ממשחק למשחק רק צריך יותר למסור שזה מתחבר לשחקן השלישי שהוצב בעמדת החלוץ - אלחסן קייטה, נכון שהוא הראה יכולת לא טובה בסיבוב האחרון אבל צריך לתת לו צ'אנס אחרון, כי ראינו ש"יש לו את זה", עם שיתוף פעולה מצד יתר השחקנים הוא יוכל לחזור לעניינים כי כדורגל יש לו ברגליים

מאצ' אפ 1 - ערן לוי נגד אלמוג בוזגלו :

ערן לוי ואלמוג בוזגלו - שתיהם לוקחי המצבי הנייחים ובוני המשחק של הקבוצות שלהם, אם שתיהם יישחקו, מה שנראה שייקרה אז המשחק יהיה תלוי בהם, במי יבוא יותר חד, מרוכז ומפוקס אל מול השער ויינהל את המשחק טוב, מי שייעשה את זה יינצח לקבוצתו את המשחק.

מאצ' אפ 2 -  מתן חוזז נגד ויקי כחלון :

חוזז הוא שחקן מסוכן,כזכור לכולנו בפעם האחרונה הוא עשה צרות רבות להגנה שלו ובעיקר למגן ויקי כחלון שהתקשה בהתמודדות מולו במשחק האחרון מולם, אם ויקי, כמובן בעזרת שאר שחקני הקבוצה, יצליח להתמודד איתו ולעשות לו חיים קשים אז רוב משחק ההתקפה שלהם ייכשל.

 

יאללה נתניה !!