הזדמנות אחרונה

10/05/2018 12:35 | מאת: אבי חכמון

מכבי נתניה תארח בשבת את הפועל חיפה, למשחק שהוא למעשה ההזדמנות האחרונה להילחם על אירופה, אבי חכמון מביא לכם את ההרכב שלדעתו ישאיר את שלושת הנקודות בבית.

שוער: דני עמוס 

דני הוכיח בלא מעט משחקים שהוא בין השוערים הטובים בארץ ובהחלט החוליה שאפשר לסמוך עליה לכן הבחירה שלי בו.

מגן ימני: ויקי כחלון

ויקי הוכיח לאורך כל העונה, שאין כרגע נכון להיום יותר טוב ממנו בקבוצה וההבנה העיוורת שלו עם ערן מביכה לא מעט קבוצות, לכן בחרתי בו בעמדה זו.

מגן שמאלי: חגי גולדנברג

בעמדה זו, יש לי התלבטות לא פשוטה בין חגי גולדנברג לקובי מור. לאחר מס' משחקים שקובי פתח בעמדה זו ולא נתן את מה שציפיתי ממנו, אני בוחר ללכת עם חגי גולדנברג בעמדה זו.

בלמים: טים הויבך ודודי תירם

בעמדה זו למעשה אין שום התלבטות, טים הויבך עמוד התווך של הגנת מכבי נתניה, דודי תירם מחליף ראוי לורגוץ' לכן עקב היעדרותו של ורגוץ', אלך עם בלמים אלו.

קישור : דן גלזר, אביב אברהם, דידייה קוגבניה 

שלישייה זו, הוכיחה את עצמה מתחילת העונה ונלחמה ללא פשרות על כל כדור, במיוחד אביב ודן שכל מילה לגביהם מיותרת, וכמובן דידייה בכושרו הנוכחי בלתי ניתן לעצירה.

התקפה : דיא סבע, ערן לוי ורמזי ספורי

בעמדה זו, חוזר דיא סבע לאחר הרחקה וראינו כמה הוא היה חסר לנו במשחק האחרון, יהיה לערן אפשרות לשלוח את כדורי העומק האדירים שלו לאגפים, לכן אני בוחר בשלישייה זו.

מאצ' אפ: דן גלזר מול מקסים פלקושצ'נקו:

החלק האחורי של הפועל חיפה הוא החלק החזק. ולכן אני מאמין שדן גלזר כקשר אחורי שייתן מענה למקסים פלקושנצ'נקו, מי מבין השניים שייכנס יותר מהר למשחק, קבוצתו תהיה המנצחת.

צילום: ניר אנשר