נפרדנו כך: ערן לוי שוחרר ממכבי נתניה

29/07/2018 23:17 | מאת: נוי שני

תקופתו של ערן לוי במכבי נתניה הגיעה הערב (ראשון) לסיומה לאחר חמש עונות. הקפטן האהוב היה מסוכסך עם ההנהלה ובעיקר הבעלים אייל סגל מאז אותו משחק ב 30 לאפריל נגד בית"ר ירושלים בו אמור בראיון הטלויזיוני בסיום כי לא בטוח שישאר במכבי נתניה. לוי, שכבר אז היה חתום על חוזה לעונה נוספת, הספיק מאז להכריז שהוא נשאר במועדון, כולל הבוקר בחשבון האינסטגרם שלו, אך בסופו של דבר החליטו במועדון שאין מנוס מלהיפרד.

ערן לוי כבש 51 שערים במדי הקבוצה מאז הצטרפותו למועדון בעונת 2013/14 אז שיחקה הקבוצה בליגה הלאומית לאחר ירידת הליגה בעונה שלפני כן. בסך הכל לוי לבש את מדי היהלומים 123 פעמים ושימש כמנהיג הכמעט בלתי מעורער של הקבוצה ואף נותר במועדון אפילו בתקופות החשוכות ביותר של עונת 2014/15 בה הקבוצה התרסקה באופן מביש בדרך לליגה השנייה. לוי היה שם לעודד מהצד לאחר הפציעה הקשה שלו שהשביתה אותו לעונה שלמה, ואף נותר עם הקבוצה והחזירה לליגת העל.

בעונה שעברה לוי תרם 10 שערים ועוד 11 בישולים, לאחר שבעונה לפני כן בלאומית תרם 15 שערי ליגה ו 11 בישולים גם כן.

נכון לעכשיו עדיין לא דובר בקבוצה על מחליף ראוי, ועדיין לא ברור להיכן יעבור לוי, כאשר חרושת השמועות מדברת על הצעות פונטנציאליות מהפועל חיפה של ניר קלינגר ומהעולה החדשה הפועל תל אביב. לוי ימשיך בינתיים להתאמן בקבוצה עד שימצא מועדון חדש ובנתניה יצטרכו להבריק ולהביא מחליף ראוי בארבעת השבועות הקרובים לפני פתיחת העונה - ימים יגידו מה שנקרא.