דיא יעשה טעות וייכנס לחדר ההלבשה שלנו מתוך הרגל

26/10/2018 14:06 | מאת: גלעד שפריר

מכבי נתניה חזרה מצוין לליגה לאחר פגרת הנבחרת, בניצחון 0-2 על הירוקים מחיפה בסמי עופר
החניכים של סלובוברדה לא היטיבו לשחק במשחק זה, אבל הלחימה, הרצון והנשמה הביאו לצהובים 3 נקודות יקרות שהזניקו אותם למקום ה -10 בטבלה, תוך שהם חולפים על פני מכבי חיפה. לגבי המערך, לא הייתי משנה דבר לעומת ההרכב שניצח בחיפה, בתקווה שמול האלופה מבירת הנגב היהלומים יציגו את אותם הדברים שאפיינו את הניצחון בחיפה.

שוער:
דני עמוס – על פתיחת העונה הלא טובה של שוער נתניה, המשתייך גם לסגל הרחב של נבחרת ישראל, דיברנו כבר רבות, יחד עם זאת במשחק בחיפה לא ספגנו שער לראשונה העונה, נקווה שהקו החיובי ימשיך גם נגד הדרומיים.

הגנה:
כפי שציינתי מוקדם יותר לא הייתי משנה דבר בהגנה שפתחה בסמי עופר וממשיך לתת לה את הקרדיט גם נגד הפועל ב"ש, בתקווה שגם נגד האדומים ההגנה תשמור על יציבות.
חוליית ההגנה תמנה את שני הבלמים דודי תירם וברנקו ורגוץ' – ייתכן שחזרתו של ורגוץ' להגנה, משפרת מעט את הסדר במשחק ההגנה ותורמת קצת יותר לשקט, את זה נבחן גם נגד ההתקפה של ברק בכר. לצידם כמגנים, אמשיך לתת קרדיט לויקי כחלון וג'ונתן בורשנשטיין, כשלגבי האחרון, זה עוד צ'אנס להוכיח כי הוא ראוי להיכלל בסגל, גם אחרי ינואר.

קישור:
עלי מוחמד, מתחיל לחזור ליכולת הטובה שאפיינה אותו בתחילת העונה שעברה, לפני הפציעות והופך להיות באנקר בקישור יחד עם ניקו אולסק, בתקווה שיחד עם סתיו פיניש, שימשיך בקישור האחורי, יעצרו את התקפות האדומים מהנגב.
בחלק הקדמי של הקישור, הייתי ממשיך עם אביב אברהם, למרות החולשה היחסית שלו, מתחילת העונה, אני אמשיך לתת לו קרדיט, בתקווה שיתחיל לגלות קו שיפור, אחריות וסדר במשחק שלו.

התקפה: 
בחוד ההתקפה אין שינוי, פאטוש בצ'יראי, חלוץ הרכש של הצהובים, אשר מוכיח בתקופה הקצרה שלו במדים הצהובים כי יש לו כדורגל. בצ'ראי יודע לשחק מצוין באחד על אחד וגם עם הגב לשער, ויחד עם גיא מלמד, שמכיר את החולשות של הגנת הפועל ב"ש, ששיחק בה בעונה שעברה, יהוו איום ממשי על שער הדרומיים.

מצ'-אפ: דני עמוס מול דיא סבע:
במסיבת העיתונאים, נאמר משפט יפה: "אני בטוח שדיא יעשה טעות וייכנס לחדר ההלבשה שלנו מתוך הרגל, אני אנעל אותו שם ואבלע את המפתח".
בעונה שעברה, דני עמוס ודיא סבע שיחקו יחד והיו חלק מהמפתחות של ההצלחה הגדולה של הקבוצה, עכשיו דיא ינסה להכניע את דני עמוס. אם דני עמוס יהיה יציב, רגוע בשער זה יספיק לעצור את דיא סבע ? נדע אחרי המשחק.