להנחיל הפסד ראשון

05/01/2019 18:26 | מאת: רועי אלגרבלי

מכבי נתניה תצא ביום שני למשחק "חוץ" קשה במיוחד נגד המוליכה מכבי תל אביב במטרה לנצח לראשונה את הקבוצה של איביץ'. רועי אלגרבלי מביא לנו את ההרכב שיצליח להביא את המטרה. צילום: ניר אנשר

שוער: גולן אלקסלסי - בשער הייתי ממשיך עם השוער שרץ בשלושה המשחקים האחרונים, אלקסלסי הראה יכולת מצויינת ואין סיבה ממשית להוציאו מההרכב.

הגנה: מוחמד זבידאת, דולב אזולאי ,דודי תירם ודודי טוויטו: בצד ימין הייתי פותח עם מוחמד זבידאת שהוא יותר "הגנתי" מויקי שבמשחק כזה צריך להיזהר מההתקפה של היריבה, במרכז ההגנה הייתי מציב את דולב אזולאי ודוד תירם מהסיבה שבמשחקים ששיחקו היו טובים והיה נראה שהחל להיווצר תיאום ביניהם והבלם קרואטי ברנקו ורגוץ' עדיין חלוד. בצד השמאלי הייתי מרכיב את דודי טוויטו, טוויטו הוא גם יותר הגנתי ויותר מהיר מבורנשטיין ויוכל לנסות להתמודד עם התקפת מכבי ת"א.

קישור: עלי מוחמד, ניקו אולסק וסתיו פיניש: עלי מוחמד שנראה שמתחיל לחזור לעצמו ולשמור על יציבות מן הסתם ימשיך במרכז הקישור, לידו יישחק ניקולאס אולסק שחזר לתפקידו בניהול המשחק והשחקן השלישי שירכיב את חוליית הקישור הוא סתיו פיניש, שבמשחק כזה וביכולת של אביב במשחקים האחרונים צריך לפתוח עם שחקן שהוא יותר הגנתי.

התקפה: גבי קניקובסקי, גיא מלמד ופאטוס בצ'יראי: קניקובסקי שסוף סוף מתחיל להראות את היכולת שבגללה נקנה למועדון ימשיך ב11, צמד החלוצים ימשיכו להיות מלמד ובצ'אירי, כאשר הפעם העבודה שלהם הולכת להיות הרבה יותר קשה מהרגיל.

מאצ' אפ: פאטוס בצ'אירי נגד הגנת מכבי תל אביב: פאטוס בצ'יראי הוא החלוץ בכושר הכי טוב בליגה וללא ספק מדובר בבינגו של הצוות המקצועי, אך במחזור הקרוב הולך להיות לו אתגר, הגנת מכבי תל אביב הינה הגנה יציבה אך אפשרי לפרוץ אותה ואם מכבי נתניה רוצה לנצח את המשחק היא צריכה את המונטנגרי בשיאו.