רק רגע בבקשה

03/11/2017 15:41 | מאת: נוי שני

רגע לפני היציאה לפגרה, מכבי נתניה ניצבת מחר בפני אחד המבחנים הגדולים שלה העונה, כאשר החניכים של סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה מארחים את הפועל חיפה באיצטדיון היהלום. המשחק יחל בשעה 18:15 וינהל אותו השופט רועי ריינשרייבר. ניצחון, ונתניה תצמק את הפער מהחיפאים עד לכדי חמש נקודות. הפסד? היהלומים יאבדו גובה למרות פתיחת עונה טובה.

בקבוצה מצפים ללפחות 8000 צופים, כאשר כ-1500 מהם צפויים לבוא מהכרמל. ערן לוי שהיה פצוע ולא שיחק כבר מספר שבועות עשוי להיות כשיר ולפתוח, בעוד שעלי מוחמד, שהגיע לאימון המסכם חולה, נמצא בספק למשחק. אם מוחמד לא ישחק, דן גלזר שהחלים מפציעה צפוי להחליפו. בקבוצה מקווים כי מוחמד ישחק בסופו של דבר למרות הכל.שינוי נוסף וכפוי בהרכב של היהלומים תהיה הופעת הבכורה של השוער המחליף גולן אלקסלסי בהרכב הפותח, על חשבונו של דני עמוס המורחק. ברנקו ורגוץ' החלים מפציעה גם הוא ויפתח בהרכב במקומו של דודי תירם.

נתניה צפויה לעלות עם: אלקסלסי, כחלון, ורגוץ', הויבך, צעירי, אולסק, מוחמד (גלזר), אברהם, סבע, לוי (קוגבנייה) וקייטה.

הפועל חיפה מגיעה למשחק מהמקום הראשון בטבלה, שלוש נקודות יותר מבית"ר ירושלים שבמקום השני. חניכיו של ניר קלינגר לא הפסידו עדיין העונה וניצחו שבעה מתשעת משחקיהם עד כה, קצב צבירת נקודות שלא זכור בכרמל מאז עונת האליפות הגדולה עם ג'ובאני רוסו, גוראן מילנקו ושות'.

עדן בן בסט שכבש שישה שערים עד כה העונה עדיין בספק למשחק. אם יפתח, מקסים פלקושצ'נקו או ראדו גינסארי ישארו על הספסל.

להפועל חיפה ההגנה הטובה בליגה, הרבה בזכות שחקן נבחרת רומניה, ווסט ברומיץ' ו-ווטפורד לשעבר, גבריאל תמאש המצוין. לצידו של תמאש בדרך כלל משחקים ניסו קפילוטו, דור מלול ושמואל שיימן, כאשר בין הקורות עומד שוער נבחרת ליטא, ארנטס שטקוס.

קלינגר צפוי לפתוח עם: ארנסטס שטקוס, דור מלול, ניסו קפילוטו, גבריאל תמאש, שמואל שיימן, ראסמוס סויסטאד, רוסלן ברסקי, מקסים פלקושצ'נקו, ראדו גינסארי (עדן בן בסט), חנן ממן, אלון תורג'מן.


הניחוש במשחק האינטרקטיבי של האתר פתוח הפעם עד שריקת הפתיחה! חושב שאתה יודע איך ייגמר? כנס לנחש ותוכל לזכות בפרסים!