שואפים לניצחון "ביתי"

09/01/2018 10:05 | מאת: יניב איבגי

מכבי נתניה תעלה היום ב 21:00 (שופט: אוראל גרינפלד) במגרשה הביתי מול מכבי תל אביב למשחק כאורחת. לאחר 120 דקות בגביע, נתניה צריכה היום שוב להשקיע המון אנרגיות על מנת לצאת עם נקודות.

כמו שכבר פירסמתי לפני חודש, אלחסן קייטה הפך ליותר מידי ישראלי, ועובר תקופה לא טובה. עושה רושם שסלובו החליט לעשות מעשה מוריניו ולדבר על הנושא של השחקן, סוג של לייצר משבר בפומבי על מנת שהסביבה תתחיל להשפיע על התנהגות השחקן. אין ספק שקייטה בכושר זה שחקן אחר ממה שאנחנו רואים כרגע.

בגזרת ההרכב, הצוות מתלבט בין גולדנברג וכחלון, כאשר לדעתי גולדנברג חייב להמשיך לקבל קרדיט. עושה רושם שצעירי איבד לגמרי את אמון המאמנים כאשר מבדיקה שלי באימונים קובי מור ועיישה תורגלו הרבה יותר מצעירי. ברנקו ורגוץ' שמוכיח כל שבוע שהוא השחקן הגנה הכי טוב שלנו העונה, שיחק עם יד שבורה מול חדרה וראוי להערכה גדולה, ייעדר מול מכבי תל אביב והחיסרון שלו לדעתי יהיה מורגש. דידייה קוגבניה יחזור לסגל לאחר שעבר טיפול בטוגו והחמיץ את שני המשחקים האחרונים.

הרכב משוער: עמוס, גולדנברג, תירם, הויבך, מור, גלזר, אברהם, אולסק, סבע, לוי וקייטה (כאשר יש סיכוי להפתעה בהרכב ונראה את עדן שרם במקום קייטה כאקט חינוכי לשחקן).

מכבי ת"א מגיעה בתקופה מצוינת ללא הפסד בעשרה המשחקים האחרונים בכל המסגרות. חניכיו של ג'ורדי קרויף ניצחו את המשחק הראשון בין שתי הקבוצות בתוצאה 2-3 לאחר משחק הפכפך. אז כבשו לת"א עומר אצילי שפצוע כיום, וידאר וידאר קיארטנסון וניק בלקמן, כאשר שניים מהשערים הגיעו ממרחק בבעיטות אדירות מחוץ לרחבה. אלירן עטר צפוי להיעדר עקב מכה שספג. כל הכרטיסים של אוהדי נתניה למשחק כבר נמכרו.

חושבים שאתם יודעים כמה ייגמר מול מכבי ת"א? ליחצו כאן להצטרף משחק האינטרקטיבי של הקופסא הדור הבא, נחשו את תוצאת המשחק וזכו בפרסים. אפשרות הניחוש פתוחה עד שעתיים לפני שריקת הפתיחה.