"קוגבניה הוכיח שהוא יכול להיות שחקן שנותן תוצרת"

17/01/2018 00:06 | מאת: צווות האתר

התוצאות האחרונות רק מחזקות את העובדה שהיכולת של מכבי נתניה במשחקים האחרונים ירדה משמעותית לעומת השלבים המוקדמים יותר העונה.

עלי מוחמד שלא שיחק מאז ה-9 בדצמבר, אביב אברהם שלא שותף נגד אשדוד עקב חמישה צהובים וברנקו ורגוץ' שלא היה בסגל עקב שבר בידו הם שלושת השחקנים שמובילים את טבלת המצטיינים של הקופסא הדור הבא: מוחמד עם ממוצע של 6.11, אברהם עם 6.09 ו-ורגוץ' עם 5.92. העובדה הזאת רק מחדדת את הבעיה שנוצרה בעת חסרונם. דיא סבע ירד למקום הרביעי עם ממוצע של 5.86 וחגי גולדנברג עלה למקום החמישי עם 5.85. ירידה גדולה נרשמה לאחרונה במצטברים של שני שחקנים: ניקו אולסק לו כעת ממוצע של 5.44 אחרי שעד לפני כמה שבועות כיכב עם מספרים הקרובים ל 5.70, ודודי תירם שבתחילת העונה היה עם ממוצע של 5.80-6, אך צנח בתוך כמה שבועות ל 5.18 בלבד.


אנשי צוות האתר גם רואים את מה שמתחרש וכמידי שבוע מסכמים את מה שראינו בשבת עם מבט למשחקים הבאים.

גלעד שפריר, כתב בכיר, אמר:

"משחק רע ולא מסודר שלנו, שוב חוסר התיאום וחוסר הפרגון ממשיך לשבור שיאים חדשים. ערן לוי עצבני מאוד ובגלל זה החטיא את שני הפנדלים והאמת, שדווקא בתור מנהיג וקפטן ציפיתי ממנו שייקח אחריות לטובת הקבוצה וייתן למישהו אחר לבעוט - אולי קייטה וככה יחזור לו הביטחון?  דיא ממשיך לחפש רק את הבעיטה שלו לשער וחלילה לא לפרגן למען הקבוצה.

כשורגוץ' לא נמצא ההגנה קורסת ומתפרקת, חגי נקודת האור היחידה בחושך הזה.  מרכז השדה שלנו מאבד שליטה כשערן עצבני וכאן היו צריכים להוציא אותו מהר, אפילו בתחילת המחצית השניה."

יניב איבגי, כתב בכיר, אמר:

"קוגבניה הוכיח שהוא יכול להיות שחקן שנותן תוצרת וזאת בשורה טובה. ריביירו הוכיח שאנחנו חייבים לתת לו צאנס, להזכירכם בגול הראשון בגביע הוא נתן מסירת מפתח לשער, השחקן הזה הוא דוגמא קלאסית למישהו שחייב לצבור דקות וביטחון.

בתקופה כזאת שהקבוצה סובלת מכבדות יתרה בהתקפה, הגיע הזמן לתת לרעבים והמהירים לשחק, למדו את נתניה והצוות המיקצועי צריך לרענן את הקבוצה. סבע כחלוץ אמצע, ריביירו באגפים, ערן בתפקידו הרגיל, קוגבנייה מצטרף למשולש באמצע של גלזר, אביב וקוגבנייה עם גיחות קדימה לכנף ימין. יביאו רעננות מחדש ומהירות להתקפת נתניה. קייטה צריך לעלות מהספסל על מנת להרוויח שוב את מקומו.

ללא ספק המשחק הבא מול מכבי פתח תיקווה הפך למשחק עונה."