אנמיה כללית

07/05/2018 20:28 | מאת: נוי שני

ליגת העל, מחזור 33: ללא דיא סבע המורחק מכבי נתניה הציגה משחק נירפה, בעיקר בחצי השני וירדה מנוצחת 2-0 משערים של קיארטנסון מהנקודה הלבנה (69) לאחר הכשלה של מור פלוס שער יפה של אצילי בדקה ה-89. אביב אברהם וערן לוי ניסו, אך זה לה היה זה. הסיכוי להגיע לאירופה קטן משמעותית.

נתניה חסרה גם את ויקי כחלון הפצוע ויונס מלדה המושעה. דראפיץ' וברדה פתחו עם: עמוס, גולדנברג, הויבך, תירם, מור, גלזר, אברהם, קוגבניה, רוזנסקי, לוי וספורי.

מכבי ת"א פתחה עם: ראיקוביץ', שפונגין, בן חיים, באבין, מיכה, גולסה, ריקן, דסה, פרץ. קיארטנסון ואצילי.

המשחק נפתח בגישושים. בדקה ה-11 מצב טוב ראשון לנתניה - רוזנסקי מוצא מצוין את ספורי, קוגבניה רץ לצידו, וספורי בועט שטוח וסוחט הדיפה טובה מראיקוביץ'.

בדקה ה-22 הכדור מגיע לערן לוי לאחר קרן והקפטן יורה טיל אדיר מ-35 מ', הכדור נהדף בשחקן של מכבי ת"א ושורק ליד העמוד לקרן נוספת.

המשחק המשיך עם כמה פעולות וירטואוזיות של קוגבניה ורוזנסקי אבל ללא תכלית. בדקה ה-44 שפונגין נפצע והוחלף באופיר דאוידזדה, חילוף מוקדם ראשון במכבי ת"א.

בדקה ה-45 מהלך טוב של קוגבניה שמשאיר לאברהם שמחזיר לטוגולזי על סף הרחבה, והאחרון מחזיר אחורנית לערן לוי שבא מאחור ויורה חזק לפינה הקרובה, אך ראיקוביץ' קולט בקלות.

בתוספת הזמן של המחצית הראשונה אצילי בועט שטוח ממרחק, עמוס קולט בקלות. 0-0 מאכזב בהפסקה.

נתניה לא עלתה למחצית השנייה. בדקה ה-56 איבוד כדור של רוזנסקי לגולסה שמשאיר לאצילי המסוכן שבועט ממצב נוח מ-18 מ' ולמזלה של נתניה מחוץ למסגרת.

בדקה ה-60 נתניה במזל לא משלמת על משחק רשלני שלה עד כה במחצית השנייה. ריקן מעביר רוחב ומכבי ת"א כובשת, אבל השער נפסל בטענת נבדל שגויה במסירה לריקן.

בדקה ה-65 חדירה יפה של אביב אברהם לרחבה, והקשר הצעיר סוחט הדיפה גדולה מראיקוביץ' בפינה הרחוקה, איזה מצב לנתניה, נדיר אפשר לומר במחצית השנייה...

בדקה ה-67 חילוף ראשון בנתניה: רוזנסקי שנחלש בחצי השני והרבה לאבד כדורים יוצא, ניקולס אולסק נכנס במקומו.

בדקה ה-69 קובי מור גולש בשלומיאליות ברחבה ומכשיל את אצילי, קיארטנסון שכבר החמיץ העונה מהנקודה הלבנה מול נתניה לא מתבלבל הפעם ובועט פנימה: 0-1 למכבי ת"א.

בדקה ה-75 מתפרצת של מכבי ת"א, בלקמן פורץ מול עמוס, הויבך מצליח טיפה להלחיץ את המחליף של קרויף שבועט בסופו של דבר רק החוצה. נתניה ניצלת בעור שיניה.

בדקה ה-77 בעיטה חופשית של נתניה, ערן לוי יורה מ-40 מ' וכמעט מפתיע את ראיקוביץ' שמצליח להדוף בשנייה האחרונה. לא היום של הקפטן הצהוב.

בדקה ה-83 חילוף כפול בנתניה: אלעד שחף נכנס במקומו של דן גלזר וערן בדש נכנס במקומו של רמזי ספורי.

בדקה ה-86 עוד איבוד כדור של נתניה, גולסה משאיר לאצילי ששולח את בלקמן, עמוס גולש עם הרגל והודף את הבעיטה מצוין.

נתניה פשוט לא קיימת בהתקפה ושוב מאבדת כדור פשוט, אצילי משתלט עליו, גובר על מור ומ-18 מ' אלכסונית בועט נפלא לחיבורים: 0-2 מוצדק למכבי ת"א.

בדקה ה-95 בעיטה חופשית למכבי ת"א, בלקמן מטווח מרחוק, מחוץ למסגרת. 0-2 למכבי ת"א בסיום. נתניה מתרחקת מאירופה משמעותית וכעת נמצאת שש נקודות מהפועל חיפה שבמקום הרביעי, אותה נתניה תפגוש בשבת הקרובה. הויבך שספג צהוב חמישי ותירם וגלזר שספגו צהוב תשיעי כולם ייעדרו ממשחק הבית האחרון של העונה ב-16 לחודש מול בני יהודה, כאב ראש לא קטן לדראפיץ' את ברדה.

סטטיסטיקה וציונים

נגד

מכבי ת"א - מכבי נתניה 0-2

מסגרת: ליגת העל - מחזור 33

תאריך ושעה: 07/05/2018 20:30

האיצטדיון: היהלום; צופים: 6400

שופט: איתן שמואלביץ'

שערים לנתניה

ציוני השחקנים

N
דני עמוס6
N
חגי גולדנברג 5.5
N
טים הויבך 5.5
N
דודי תירם5
N
קובי מור3.5
N
דן גלזר6
N
אלעד שחף 83, -
N
אביב אברהם5
N
דידייה קוגבניה5.5
N
ג'ייק רוזנסקי4
N
ניקולס אולסק 67, -
N
ערן לוי4
N
רמזי ספורי4.5
N
ברק בדש 83, -

השחקן המצטיין

דן גלזר | ציונו: 6