סיוט בכתום

16/05/2018 23:02 | מאת: עופר קינן

ליגת העל, מחזור 35, מכבי נתניה הובסה הערב 5:0 ע"י בני יהודה. הרכב חסר מאוד של צהובים לא הצליח להוות יריב לחניכיו של אבוקסיס. אלקסלסי עצר פנדל ומנע שערים נוספים. צילום: ניר אנשר.

מכבי נתניה הובסה הערב 5:0 ע"י בני יהודה במסגרת המחזור ה-35 בליגת העל. הצהובים עלו בהרכב חסר מאוד וספגו מכה כואבת מחניכיו של יוסי אבוקסיס. גולן אלקסלסי פתח בין הקורות במקומו של דני עמוס. דין מימוני וחגי גולדנברג פתחו במרכז ההגנה במקומם של הויבך ותירם המוצהבים. עיאשה הצעיר פתח בצד שמאל וויקי כחלון חזר להרכב ופתח באגף ימין. בקישור האחורי ניקו אולסק פתח במקומו של דן גלזר. לפני המשחק נערך טקס קצר לכבודו של ברק בדש שיפרוש בתום העונה ממשחק פעיל וישמש כמנהל הקבוצה בעונה הבאה.

הרכב מכבי נתניה: אלקסלסי, כחלון, מימוני, גולדנברג, עיאשה, אולסק, אברהם, קוגבנייה, לוי, סבע, ספורי.

הרכב בני יהודה: זובאס, בלילתי, חבשי, עזוז, קנדיל, פיניש, סורו, אשכנזי, צ'יבוטה, ואלסקיס, חוזז.
 


מחצית ראשונה: חוזז מעלה את בני יהודה ליתרון; אלקסלסי עוצר פנדל

האורחים פתחו טוב יותר את המשחק וכבר בדקה ה-12 קנדיל נגח מקרוב החוצה. שתי דקות אחר כך, מתן חוזז בעט חזק, אבל אלקסלסי היה במקום והצליח להדוף. בדקה ה-19 הצליחו האורחים לעלות ליתרון מוצדק: צ'יבוטה פרץ באגף והרים לחוזז שבעט פנימה, 1:0 בני יהודה. בדקה ה-26 שוב חוזז בעט מזווית קשה, אולם אלקסלסי היה במקום והצליח להדוף. בדקה ה-39 עיסאם עיאשה הכשיל את קנדיל ברחבה והשופט הצביע על הנקודה הלבנה: מתן חוזז בעט חזק ימינה, אבל אלקסלסי זינק נהדר והצליח להדוף את הכדור. שלוש דקות אחר כך, חוזז הפגיז מרחוק אולם הכדור פגע במשקוף והחוצה. המחצית הסתיימה ב-1:0 לאורחים.
 מחצית שנייה: התרסקות של הצהובים

הכתומים פתחו בסערה את המחצית השנייה וכבר אחרי שלוש דקות הצליחו לכבוש: ירדן שועה (החליף את ואלסקיס במחצית) מצא נהדר את אשכנזי שלא התקשה מול אלקסלסי, 2:0 לבני יהודה. ארבע דקות אחר כך הצליחו האורחים לכבוש את השלישי, בלילתי מסר כדור רוחב ושועה הצעיר בעט עם העקב פנימה, שער יפהפה של החלוץ הצעיר. בדקה ה-58 צ'יבוטה בעט חזק למרכז השער, אולם אלקסלסי הדף. כעבור דקה, הכדור הוגבה לרחבת בני יהודה, סבע נגח מקרוב, אולם זובאס היה במקום וקלט. בדקה ה-70 נכנס ברק בדש במשחקו האחרון בקריירה במקומו של רמזי ספורי. בדקה ה-78 יונתן כהן העלה את בני יהודה ל-4:0, בבעיטה חזקה מתוך הרחבה. ההתרסקות של הצהובים נמשכה ורועי גורדנה הצליח לכבוש את החמישי בתוספת הזמן. ביום שני הבא תצא נתניה למשחק חוץ מול הפועל באר שבע במסגרת המחזור ה-36 והאחרון לעונה זו.
 


סטטיסטיקה וציונים

נגד

מכבי נתניה - בני יהודה 5-0

מסגרת: ליגת העל - מחזור 35

תאריך ושעה: 16/05/2018 19:15

האיצטדיון: היהלום; צופים: 4000

שופט: אוהד אסולין

שערים לנתניה

ציוני השחקנים

N
גולן אלקסלסי6
N
ויקי כחלון4
N
ג'ייק רוזנסקי 56, 4
N
חגי גולדנברג 4
N
עיסאם עיאשה4
N
ניקולס אולסק4
N
אביב אברהם4
N
אסף בן שבת 62, 4.5
N
דידייה קוגבניה4
N
ערן לוי4
N
דיא סבע4
N
רמזי ספורי4
N
ברק בדש 70, -

השחקן המצטיין

גולן אלקסלסי | ציונו: 6