עונת המלפפונים

09/06/2018 12:50 | מאת: יאיר קטש

מכבי נתניה החלה את חלון ההעברות בצורה מאוד דיסקרטית, והפתיעה עם שלוש החתמות ביומיים.

אז מי הגיע? מי יעזוב? ומי מועמד להצטרף למועדון?

יאיר קטש מסכם לכם את חלון ההעברות עד כה ומה צפוי להגיע בהמשך

החתמות:

 • שובל גוזלן (24)- החלוץ שנרכש מקריית שמונה החל את הקריירה במכבי חיפה, משם הושאל למספר קבוצות, ביניהן גם עירוני קריית שמונה שם כבש 13 שערים ב- 40 הופעות. גוזלן חתם במועדון לשנתיים עם אופציה לשנתיים נוספות.

לאחר החתימה אמר גוזלן:"שמח ומאושר לחתום במועדון כמו מכבי נתניה, מאמין שמצאתי בית חם. מודה לבעלים ומנכ"ל המועדון ומחכה להתחיל את העונה עם החברים החדשים".

 • דודי טוויטו (24)- המגן השמאלי שהגיע מהפועל עפולה היה מועמד לחזק את הקבוצה עוד בינואר, אך לבסוף נשאר בעפולה עד לסיום העונה. טוויטו שיחק בעבר בהפועל באר שבע, מכבי פתח תקווה ומכבי שעריים. טוויטו היה נחשב לאחד המגנים המוכשרים בליגה הלאומית. חתם במועדון לעונה עם אופציה לשתיים נוספות.

לאחר החתימה אמר:""אני שמח להגיע למכבי נתניה, ולשחק תחת סלובו ושי. מחכה כבר לפגוש את הקהל והחברים החדשים לקבוצה. אני מגיע לעבוד קשה ולהוכיח את עצמי".

 • ג'ונתן בורנשטיין (33)- המגן השמאלי שהגיע מהליגה המקסיקנית לא ייחשב כזר עקב היותו יהודי. בורנשטיין נחשב לשחקן עם רזומה מרשים, ועם 38 הופעות בנבחרת ארה"ב נבחר לחזק את החלק ההגנתי ויתחרה עם טוויטו על מקומו בהרכב. בורנשטיין חתם לעונה עם אופציה לעוד אחת.

לאחר החתימה אמר:"מחכה להגיע עם המשפחה לנתניה ולהצטרף למועדון עליו שמעתי רבות. אני רוצה להודות על ההזדמנות שניתנה לי, ומבטיח כי אוכיח את עצמי ואעזור לקבוצה בהשגת היעדים".
 

מתנדנדים:

 • דיא סבע- מלך שערי ליגת העל בעונה החולפת לא צפוי להישאר, וכרגע סוכנו מנסה למצוא לו קבוצה בחו"ל, מכירת סבע תכניס כסף רב לקות המועדון, שככל הנראה יוקצב לרכש ומציאת "מחליף" לדיא.
 • ערן לוי - בשלב זה לא ברור לאן מועדות פניו של קפטן הקבוצה, אמנם לוי חתם על חוזה עד סוף העונה הבאה, אך כרגע מתנהל מו"מ על הארכת חוזהו. כאשר לוי רוצה חוזה לשנתיים ואילו המועדון מתעקש להאריך את חוזהו בעונה הבאה רק אם שני הצדדים ירצו בכך. במידה וערן יעזוב ככל הנראה לא יתקשה למצוא קבוצה חדשה, כבר כמה קבוצות הוזכרו כמועמדות לקלוט את לוי, ביניהן הפועל חיפה והפועל חדרה.
 • ניקו אולסק- כמו ערן, גם עתידו של ניקו לוט בערפל, כאשר כבר יש דיבורים על מעבר אפשרי למכבי חיפה כחלק מטרייד או בתמורה לכסף. אך כרגע עוד לא הושג סיכום בין הקבוצות, וניקו (שחתום במועדון עד לסוף העונה הבאה) ייאלץ להמתין עד לסוף הסאגה.

 • דן גלזר- ככל הנראה לא ימשיך במועדון ויחזור לקבוצת האם שלו, מכבי תל אביב. גלזר מעוניין להמשיך במועדון' אך מכבי תל אביב לא וויתרה עליו וכרגע הוא מחוץ למועדון.
   
 • רמזי ספורי- כמו דן גלזר, ספורי צפוי לחזור אל הפועל תל אביב (קבוצת האם שלו)' היות והאדומים דורשים על כרטיס השחקן של ספורי חצי מליון יורו, סכום אותו נתניה לא מעוניינת לשלם.

 

מועמדים:

 • גבי קניקובסקי (21)- קשרה המוכשר של הפועל עכו נמצא במו"מ עם המועדון כבר תקופה, וכרגע אין התקדמות ממשית, אך הצדדים אופטימיים ויקוו להגיע לעמק השווה.

בנוסף לגוזלן, המועדון מעוניין לצרף עוד שחקן התקפה, עקב עזיבתו של קייטה והצפי שדיא לא ימשיך במועדון.