העונה שהייתה - מרץ 2018

22/06/2018 09:55 | מאת: רועי אלגרבלי

פרק שמיני ב'עונה שהייתה', רועי אלגרבלי מביא לנו את מה שקרה בקבוצה בחודש מרץ. צילום: ניר אנשר

3.3.18 - מכבי נתניה מארחת את הפועל אשקלון באיצטדיון היהלום לאחר שבמחזור הקודם ניצחה 2:1 את מכבי חיפה והבטיחה את המקום בפלייאוף העליון. המחצית הראשונה לא הביאה לנו שערים אלא בעיקר החמצות משתי הצדדים, בתחילת החצי השני הקפטן, ערן לוי ניסה את מזלו בתרגיל קרן וכמעט מצא את הרשת. בדקה ה-55 יונס מלדה קיבל כדור מניקו אולסק הסתובב על הבלם וכמו חלוץ גדול גלגל את הכדור לרשת והעלה את נתניה ליתרון. בדקה ה69 ניקו אולסק מוצא בכדור קשתי חכם מעל שחקני ההגנה של אשקלון את דיא סבע שלא נמצא בנבדל וכובש וקובע את תוצאת המשחק 2:0, בדקה ה-85 השופט שורק לפנדל לטובת היריבה, ניקו אולסק עשה עבירה מחוץ לרחבה והשופט קנה את הנפילה לתוך הרחבה ושרק לפנדל, שאותו דני עמוס לקח.

10.3.18 - מחזור סיום העונה הסדירה, מכבי נתניה מתארחת באיצטדיון המושבה למשחק נגד בני יהודה תל אביב, המשחק נפתח בלחץ אדיר של בני יהודה על השער של דני עמוס, מס' החמצות גדולות של בני יהודה שהם ייצטערו על זה בהמשך. בדקה ה-16, רמזי ספורי חוטף כדור ונותן פס לקפטן ערן לוי שעוצר ונותן כדור ארוך לדיא סבע שנמצא באגף הימני וסבע עוצר ומרים לעבר רמזי ספורי שהחל את המהלך שמגלגל לרשת. תרגיל קרן של ערן לוי שנותן פס למוחמד והוא מחזיר לו בנגיעה כמעט מצא את הרשת שהראשון מרים כדור טוב לרחבה שמוסת על ידי שחקן בני יהודה וכמעט מוצא את הרשת.

17.3.18 - מכבי נתניה פותחת את הפלייאוף העליון במשחק חוץ קשה נגד בית"ר ירושלים, לא נדרש למארחת זמן רב לעלות על לוח התוצאות, טעות בהגנת מכבי נתניה איפשרה ליאקוב סילבסטר למצוא את הרשת מקצה הרחבה ולקבוע לאחר חמש דקות בלבד יתרון לירושלים. בדקה ה-17 ערן לוי כמעט מצא את הרשת בבעיטה טובה מ 25 מטרים שעברה ליד הקורה של קליימן, דקה לפני סוף המחצית הזדמנות גדולה לאריק סאבו להכפיל את היתרון אבל סאבו נגח מחמישה מטרים לידיים של עמוס. בדקה ה52, הרחקה של שחקני בית"ר מגיעה לרגל של דן גלזר שבערך מ 20 מטר מהאוויר יורה טיל שפוגע בקורה. בדקה ה-57 ערן לוי מנסה את מזלו מבערך 35 מטרים וקליימן בקושי רב מצליח לעצור את הכדור לפני שהוא נוחת בחיבורים. בדקה ה-64 כדור קרן של לוי מצא את סבע שבעט וידו של חן עזרא מנעה מהכדור ללכת אל השער השופט בחר שלא לשרוק לפנדל לזכות נתניה. בדקה ה77 השופט שורק לפנדל בטענה לתפיסה של מימוני על וראן, בהילוך החוזר ניתן לראות שלא היה כלום, אריק סאבו כבש את הפנדל וקבע 2:0 לירושלמים. 

יאללה נתניה!!!