פותחים עונה

24/08/2018 13:32 | מאת: רועי אלגרבלי

מכבי נתניה תפתח את עונת 18/19 ביום שבת במשחק חוץ קשה נגד הפועל חיפה, רועי אלגרבלי מביא לנו את הכנות שתי הקבוצות למשחק. צילום: ניר אנשר

נתחיל ממכבי נתניה, הקבוצה מגיעה לאחר הכנה די מוצלחת אבל עכשיו מגיע ה"דבר האמיתי", ליגת העל. סלובודאן דראפיץ' אמר במסיבת העיתונאים:"אנו רוצים לבנות קבוצה שתהיה קבועה בפלייאוף ויותר, ככה אני רוצה לחנך את השחקנים. זה מגיע לקהל הזה, לבעלים ולמנכ"ל הדבר הזה זאת ביצת הפתעה בשבילנו. אחרי העונה שעברה מאוד מעניין לראות את הקבוצה, כולם רוצים להיות בפלייאוף, תהיה עונה מעניינת."

בצד המקצועי, מכבי נתניה אמורה להמשיך עם ההרכב שהריצה ברוב משחקי ההכנה, ההתלבטות היחידה שקיימת היא בצד ההתקפי בין שובל גוזלן שלא מרשים עד כה ויונס מלדה.

הרכב משוער: דני עמוס,ויקי כחלון,דולב אזולאי,טים הויבך,ג'ונתן בורנשטיין,ניקולאס אולסק,עלי מוחמד,אביב אברהם,דיא סבע,דידייה קוגבניה ויונס מלדה (שובל גוזלן).

מהצד השני הפועל חיפה מגיעה לאחר הפסד בחצי גמר גביע הטוטו נגד מכבי חיפה ותחסר שתי שחקנים משמעותיים, הראשון החלוץ היווני פאפאזוגלו שהורחק בדרבי החיפאי, והשני הוא אלמוג בוזגלו שכנראה גמר את העונה. 

הרכב משוער: ארנסטס שטקוס,דור מלול,ניסו קפילוטו,ריטו מיטרבסקי,גבריאל תמאש,שון גולדברג,ראדו גינסארי,גל אראל,גילי ורמוט,מקסים פלקשצ'ונקו ואלי אלבז.

יאללה נתניה!!