יוצאים לדרך

24/08/2018 15:04 | מאת: גלעד שפריר

 מכבי נתניה פותחת עונה חדשה, עם   מספר  שינויים בסגל והקפטן הוותיק, ערן לוי שעזב את הקבוצה. ואיתו גם מאמן למשחק אחד בטור ראשון העונה, גלעד שפריר נערך למשחק המסקרן בחוץ עם הפועל חיפה.

עונת 2017/18 הייתה עונה מצוינת עבור מכבי נתניה, דיא סבע סיים כמלך השערים, ערן לוי סיים כמלך הבישולים. העונה הסתיימה רע עבור היהלומים, עם שתי תבוסות צורבות.
מתחילים עונה חדשה בתקווה לשחזר את הרגעים הטובים יותר בעונה הקרובה.

ועכשיו לסגל, רוב שחקני העונה שעברה נשארו, מלבד שני שחקנים חשובים הקפטן, ערן לוי ודן גלזר.

מנגד, הפועל חיפה סיימה את דרכה מהר בליגה האירופית וזכתה בגביע אלוף האלופים, כאשר ניצחה את האלופה, הפועל ב"ש. גם האדומים מהכרמל לא ביצעו הרבה שינויים בסגל, השוער המצוין, ארנסטס שטקוס, ממשיך לשמור על שער החיפאים.

שוער:

בחרתי להציב את דני עמוס בשער, בעונה שעברה גילה יכולת מצוינת, ברוב שלבי העונה ושמר על יציבות בשער והיה חלק מההצלחה של העונה שעברה, נקווה שימשיך את העונה המצוינת גם בעונה הנוכחית.

  הגנה:

שתי פנים חדשות בהגנה, אחת הבלם, דולב אזולאי והשנייה המגן השמאלי, ג'ונתן בורנשטיין. לעומת שני ותיקים : טים הויבך וויקי כחלון, את שני האחרונים כולם מכירים, חשוב יהיה לעבוד מהר ככל האפשר, על חיבור ההגנה, בהיעדרו של ברנקו ורגוץ' הפצוע.

קישור:

עזיבתו של דן גלזר, שהיה הגרזן האמיתי של הקבוצה, היא מכה קשה, ללא ספק, בקישור האחורי, מצד שני קיבלנו חזרה את עלי מוחמד, שלצידו ישחק ניקו אולסק בקישור האחורי, את הקישור יסגרו אביב אברהם המצוין וגבי קניקובסקי שנרכש מהפועל עכו, לגבי אביב אברהם כולנו מכירים, הציפייה ממנו רק שימשיך בקו החיובי ויבעט יותר לשער וינסה לאיים על השער.

התקפה:

הקפטן, מלך השערים של הקבוצה, דיא סבע – שנשאר בסוף במועדון, לפחות עד חודש ינואר, במידה וימצא קבוצה בחו"ל ואליו יצוות יונס מלאדה המוכשר שיצטרך להמשיך בקו המצוין ועכשיו בלי ערן לוי, חובת ההוכחה עליו.

מאצ' אפ:

בחרתי כמאצ' אפ, את קפטן העונה החולפת, ערן לוי.
יהיה מעניין לראות איך תסתדר הקבוצה ללא אחד השחקנים הכי משמעותיים שלה בשנים האחרונות, המנהיגות שלו, המוטיבציה שלו תחסר לכולנו מאוד והשיתוף פעולה המשמעותי שהיה לו, עם דיא סבע יחסר.