שיוויון כוחות

01/09/2018 22:38 | מאת: נוי שני

ליגת העל, מחזור 2: מכבי נתניה ובני סכנין שוב נפרדו בתיקו, ושוב 1-1, השלישי ברציפות בין הצדדים. גוזלן כבש בנגיחה אחרי שסבע מצא את המשקוף בדקה ה-32, ראדי איזן בבעיטה חופשית שבע דקות לאחר מכן. ורגוץ' ומוחמד הצטיינו.

סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה ביצעו מהפיכה בהרכב עקב ב 5-0 המהדהד בשבוע שעבר נגד הפועל חיפה, כאשר ברנקו ורגוץ', דודי תירם ודודי טוויטו פתחו בהגנה, בעוד יונס מלדה ושובל גוזלן פתחו לראשונה העונה בהרכב גם כן. טים הויבך הפצוע נותר מחוץ לסגל.

הרצון של נתניה לכפר על התצוגה בשבוע שעבר התחיל בלחץ טוב שייצר עבירה של גוזלן בגלישה מסוכנת שזיכתה את החלוץ בכרטיס צהוב מוקדם כבר לאחר 35 שניות.

בדקה השלישית ויקי כחלון מנקה ברגע האחרון מצב מסוכן של סכנין. בחלוף שתי דקות בעיטה ראשונה של נתניה לשער - דיא סבע יורה כדור חופשי חזק, אך קנדיל במקום והודף היטב.

בדקה ה-12 טעות נדירה וכמעט קטלנית של דני עמוס כמעט עולה לנתניה בספיגה: מהראן ראדי מגביה כדור חופשי שמקפץ מעל עומס שכמעט שומט אותו מקו השער פנימה ונתניה נחלצת במזל.

בדקה ה-15 התקפה מצוינת של נתניה שמתחילה בעלי מוחמד ששולח נפלא את ויקי כחלון באגף, כחלון שולח רוחב טוב ויונס מלדה מגיע ושולח את הכדור רק על פי השער, החמצה גדולה של הצהובים.
 


בדקה ה-18 ברנקו ורגוץ' שדימם מהראש היה מחוץ לקווים לקבל טיפול וסכנין כמעט ניצלה זאת לכיבוש לאחר שפיראס מוגרבי הרים ושלומי אזואלי נגח בחוזקה מעל לשער.

בדקה ה-25 הרחקה לא טובה של הגנת סכנין כמעט והביאה לשער עצמו של ג'אבר עטאא.

בדקה ה-32 נתניה זכתה בכדור חופשי - דיא סבע בעט מצוין, קנדיל הדף בקצות האצבעות למשקוף ושובל גוזלן נגח את הריבאונד מול השער החשוף פנימה, שער בכורה לחלוץ החדש של נתניה ושער ראשון של הצהובים העונה! 0-1.
 


נתניה הורידה את הרגל מהגז ועבירה סתמית של דודי טוויטו בדקה ה-39 זיכתה את סכנין בכדור חופשי מסוכן. מהראן ראדי סובב נפלא, עמוס שפתח את המשחק רע מאוד לא הגיב והכדור המדויק נשק לרשת: 1-1.

בדקה ה-52 צהוב כפול לסכנין במתרפצת מסוכנת של נתניה לאחר שתי עבירות גסות בטווח של מספר שניות. דיא סבע מנסה לטווח את השער אבל יורה לשמיים.

בדקה ה-54 אקפביו מרים מהאגף, מוגרבי בועט מהאוויר למעל לשער. מזל גדול לנתניה. עלי מוחמד ראה צהוב בדקה ה-56 לאחר הרמת רגל גבוהה.
 


בדקה ה-58 שוב אקפביו והשתחרר ובעט שטוח, עמוס עצר בקלות.

בדקה ה-61 יונס מלדה חודר למרכז ובועט החוצה, ומיד לאחר מכן מוחלץ בדידייה קוגבניה בשינוי הראשון של נתניה במשחק. נתניה המשיכה לשלוט בכדור, אך ללא תכלית.

בדקה ה-78 אביב אברהם מכניס כדור טוב לדיא סבע, אך מגן באדום מציל בשנייה האחרונה בגלישה טובה. זאת הייתה הפעולה הטובה האחרונה של אברהם שהוחלף בקניקובסקי בדקה ה-80.
 


נתניה עוד ניסתה - הפעם מרגלו של ורגוץ', הטוב בשדה, ששלח כדור מעניין קרוב לעמוד לאחר כדור קרן.

ממש בתוספת הזמן סכנין כמעט גנבה שער: בעיטה חלשה של אקפביו פגעה בשחקן בצהוב, התגלגלה לכיוונו של מוחמד כליבאת המחליף, ויצאה החוצה ממש על פי השער. קרוב קרוב לשער עצמי אכזרי.

בסיום: שוב 1-1 בין נתניה וסכנין. לאחר פגרת הנבחרת נתניה תצא למשחק חוץ בקריית שמונה נגד עירוני המקומית, גם לה נקודה אחת בלבד משני המשחקים הראשונים.

צילום: ניר אנשר

סטטיסטיקה וציונים

נגד

מכבי נתניה - בני סכנין 1-1

מסגרת: ליגת העל - מחזור 2

תאריך ושעה: 01/09/2018 20:00

האיצטדיון: היהלום; צופים: 3900

שופט: יגאל פריד

שערים לנתניה

שובל גוזלן32' [דיא סבע]

ציוני השחקנים

N
דני עמוס4.5
N
ויקי כחלון5.5
N
ברנקו ורגוץ'6.5
N
דודי תירם5.5
N
דודי טויטו 5.5
N
ניקולס אולסק5
N
עלי מוחמד6
N
אביב אברהם5.5
N
גבי קניקובסקי 80, -
N
דיא סבע6
N
יונס מלדה5.5
N
דידייה קוגבניה 61, 5.5
N
שובל גוזלן5.5

השחקן המצטיין

ברנקו ורגוץ' | ציונו: 6.5