אסור להיכנס למשבר

14/09/2018 10:12 | מאת: רועי אלגרבלי

מכבי נתניה תפגוש בראשון הקרוב את עירוני קריית שמונה למשחק חוץ קשה מאוד, במטרה לקחת שלוש נקודות ראשונות לעונה. רועי אלגרבלי מביא את ההרכב שלדעתו יביא לנו את הניצחון ראשון. צילום: ניר אנשר

שוער - דני עמוס, למרות שלא פתח טוב את העונה צריך להמשיך לפתוח בין הקורות, השוער שהראה בעונה שעברה שהוא יכול להוביל את הקבוצה, צריך לנצל את המשחק הזה כדי לחזור ליכולת שלט והלנהיג את ההגנה ואת הקבוצה.

בלמים: טים הויבך ובראנקו ורגוץ' - מכבי נתניה בשביל לנצח את המשחק הזה, תצטרך להחזיר את צמד הבלמים ששיחקו בעונה שעברה וברוב העונה היה חיבור נפלא ביניהם. למרות הופעתו הטובה של דודי תירם הייתי מחזיר את הויבך להרכב, בגלל שאני מאמין שהמעידה שלו הייתה חד פעמית.

מגנים: ויקי כחלון ודודי טוויטו - ויקי כחלון צריך להמשיך לפתוח בהרכב, רק צריך יותר לשפר את משחק ההגנה ואת זמן החזרה שלו לעמדה האחורית. דודי טוויטו שערך הופעת בכורה מחודשת בליגת העל נגד בני סכנין - צריך להמשיך לפתוח בהרכב, מגן טוב בצד ההגנתי החסרון היחיד הוא בצד ההתקפי אבל כרגע השחקן הטוב יותר בעמדתו.

קישור: עלי מוחמד, ניקו אולסק ויניב בריק - עלי מוחמד מתחיל לאט לאט לחזור ליכולתו אבל זה עוד לא מספיק אך עדיין הוא מקבל את חולצת ההרכב, אולסק צריך להמשיך לפתוח ב11, רק צריך יותר לקחת על עצמו את ניהול המשחק, מה שעשה מצויין בשנה שעברה. בעמדת ה"קשר השלישי" במערך שלושת הקשרים, מקבל קרדיט דווקא יניב בריק, בריק צריך לפתוח במשחק הזה, הוא שחקן חזק שיכול לעזור במשחקים הללו.

התקפה: יונס מלאדה, פאטוש בצ'אירי ושובל גוזלן - בחוליית ההתקפה שעדיין לא מספקת את הסחורה ממנה מצפים, אני נותן הזדמנות לשחקן הצעיר יונס מלאדה, מלאדה ייצטרך לעשות הרבה פעילויות כמו הרמות לרחבה ועוד דברים שהוא לא עושה בדרך כלל ולהוריד מהכדרורים שלפעמים מיותרים. שובל גוזלן ממשיך בהרכב אחרי שכבש גול, זה עניין של זמן וברגע שימשיך לקבל דקות נראה ממנו מספרים יפים. בעמדה האחרונה בהתקפה הייתי פותח עם החלוץ בצ'אירי, הוא צריך לפתוח כדי להכניס אותו לעניינים, ובעצם זה אומר שהשיטה משתנה לשתי חלוצים.

מאצ' אפ: פאטוש בצ'אירי נגד מרכוס דיניז - הבלם של קריית שמונה נמצא בזמן האחרון בירידה, לעומת זאת בצ'אירי שרק הגיע לארץ אם יוכל לנצל את יכולתו הלא טובה של הברזילאי יוכל לרשום בכורה מוצלחת ובתקווה עם שער.

יאללה נתניה!!