לחזור לתלם

27/09/2018 14:51 | מאת: רועי אלגרבלי

ביום שבת מכבי נתניה תפגוש במשחק חוץ לא קל את מועדון ספורט אשדוד, במטרה ברורה לנצח ולהיכנס לרצף חיובי לאחר ארבעה משחקים בהם לא הרשימה, רועי אלגרבלי מביא לנו את ה11 שצריכים לפתוח. צילום: ניר אנשר

שוער: דני עמוס - בשער למרות פתיחת העונה הלא גדולה שלו צריך להמשיך דני עמוס, גם בעונה שעברה השוער פתח רע ובסוף התעשט. צריך להמשיך לתת לו את הקרדיט והוא יתחיל להחזיר לנו נקודות.

בלמים: דודי תירם וטים הויבך - טים הויבך הבלם הגרמני צריך להמשיך גם הוא בחוליית ההגנה למרות יכולתו הלא כל כך טובה, לצידו צריך לפתוח דודי תירם, תירם הראה יכולת גבוהה במשחק שעבר וגם אם הבלם הקרואטי ברנקו ורגוץ' ייחזור - תירם ייצטרך להמשיך לפתוח.

מגנים: מוחמד זבידאת ודודי טוויטו - זבידאת תופס לראשונה מקום בהרכב הקבוצה שלי, בגלל יכולת ירודה של ויקי כחלון שגורמת לחורים בהגנה הייתי ממקם את מוחמד זבידאת שמרשים באימונים על חשבונו. בצד השמאלי דודי טוויטו ימשיך, מהרגע שקיבל את ההזדמנות מוכיח שמגיע לו המקום בהרכב וללא ספק כרגע הפתעה נעימה.

קישור: עלי מוחמד, ניקו אולסק וגבי קניקובסקי - זה הקישור הכי טוב שאנו יכולים לעלות כרגע, אולסק חוזר לעצמו ובמשחק האחרון התחיל לקחת על עצמו את ניהול המשחק של הקבוצה, לידו עלי מוחמד שממשחק למשחק משתפר ומתחיל להיראות ניצוצות של עלי מוחמד "הישן" ומי שייסגור את חוליית הקישור הוא גבי קניקובסקי במקומו של אביב אברהם, אביב מתחילת העונה משחק לא טוב וצריך להחליף אותו, קניקובסקי שמרשים במשחקים האחרונים יחליפו.

התקפה: מוטי ברשצקי, גיא מלמד ופאטוש בצ'אירי - בהתקפה מוטי ברשצקי יעלה להופעת בכורה, הקשר אמור לקחת את תפקיד ה"פליימיקר" ולבוא ולקחת את הכדורים מהקישור ולהעביר קדימה לכיוונם של החלוצים, מלמד שהרשים במשחק האחרון ימשיך לקבל את הקרדיט כמו גם פאטוש בצ'אירי.

מאצ' אפ: סלובודאן דראפיץ נגד מילבסקי - המשחק מוטל על המאמנים, מי שיכין את קבוצתו טוב יותר ויגיב מהר יותר למהלך המשחק, יביא לקבוצתו את הניצחון.

יאללה נתניה!