"חלוץ הרכש של נתניה מוכיח כי יש לו המון כדורגל"

20/10/2018 21:53 | מאת: סשה רוזנבלט

פגרת הנבחרת הגיעה בזמן עבור מכבי נתניה, הצוות המקצועי קיבל הזדמנות מצויינת לגבש את הסגל שהשתנה תוך כדי פתיחת העונה ולשם כך הקבוצה יצאה למחנה אימונים של שלושה ימים בצפון. ביום שני הקרוב, משחקה של מכבי נתניה בחוץ מול מכבי חיפה יהיה המשחק המרכזי במסגרת המחזור ה-7 של העונה. 
לפני שנבחרת ישראל שיחקה במערך של 5 שחקני הגנה גם מכבי נתניה שיחקה כך, בתקופה בה דדי בן דיין וקלמי סבן היו מגיני הקבוצה, אני ממליץ לדראפיץ' את ברדה לנסות להפתיע לקראת משחק החוץ החשוב ולשנות מערך.

שוער:
דני עמוס – שוער נתניה שמשתייך גם לסגל הרחב של נבחרת ישראל פתח את העונה בצורה לא טובה, כאשר הוא ספג יחד עם ההגנה שלו הכי הרבה שערים בליגה(13) בצוותא עם בית"ר ירושלים. השוער הותיק יצטרך לשים הכל בצד, כי תהיה עליו לא מעט אחריות במשחק הקרוב.

הגנה:
כפי שציינתי מוקדם יותר, אני מציע לשנות את המערך ההגנתי של מכבי נתניה, על כן בהנחה ושלושתם כשירים הייתי מעלה בהרכב את טים הויבך, דודי תירם וברנקו ורגוץ'. מבין השלושה הייתי שם את הויבך כבלם האחורי וסוג של ליברו ואת ורגוץ' ותירם לפניו. בשני צידי ההגנה הייתי ממשיך עם ויקי כחלון ודודי טויטו, כאשר על שניהם יהיה לסייע לא מעט להתקפה, כחלון מורגל לכך וסיים את העונה שעברה עם לא מעט בישולים, טויטו יצטרך לתרום יותר ממה שתרם עד כה.

 

קישור:
למרות שלא היה עם שחקני נתניה במהלך הימים האחרונים כי היה עם נבחרת ניז'ר, עלי מוחמד עדיין מקבל אצלי את חולצת ההרכב, מוחמד מתחיל לאט לאט לחזור לכושר ונתניה צריכה אותו ואת חילוצי הכדור שלו בכל מקום במגרש. לצידו אני ממשיך לתת את הקרדיט לניקו אולסק, השחקן אשר בקיץ שמו נקשר לא מעט לירוקים מחיפה מציג יכולת טובה מתחילת העונה ויצטרך לקחת על עצמו אחריות גדולה גם בעצירת ההתקפות של חיפה וגם בתמיכה בחבריו להתקפה. בחלק הקדמי של הקישור הנתנייתי אני מציב את אביב אברהם וגם את גבי קניקובסקי אשר פתח בהרכב בשני משחקי הנבחרת הצעירה בשבוע האחרון, כולל שער מול נבחרת אירלנד.התקפה
בחוד ההתקפה אני מציב רק את פאטוש בצ'יראי, חלוץ הרכש של נתניה מוכיח בתקופה הקצרה שלו במדים הצהובים כי יש לו המון כדורגל. בצ'ראי יודע לשחק מצוין באחד על אחד וגם עם הגב לשער, הוא יוכל להשתמש בפיזיות שלו על מנת לשמש בעת הצורך כסוג של פיבוט ולהוריד כדורים לחבריו בהתקפה כיוון שללא ספק מכבי חיפה תגיע מוכנה אליו.

מצ'-אפ: פאטוש בצ'יראי מול גיא חיימוב:
במשחקים האחרונים של מכבי חיפה, גיא חיימוב חתום על לא מעט מהנקודות של הקבוצות היריבות, השוער שהגיע מהאלופה האדומה מבאר שבע לא מציג יכולת טובה והרבה לטעות ובין השאר איבד את אפודת השוער הראשון בנבחרת. החלוץ המונטונגרי של נתניה צריך לנסות לנצל את המצב בו נמצא שוער הקבוצה המארחת ולאיים כמה שיותר על השער.    

צילום התמונות: ניר אנשר