המתיחה על חשבונכם

28/10/2018 00:56 | מאת: נוי שני

אם הייתם אומרים רק בשני האחרון בצהריים שמכבי נתניה תיקח שש נקודות מתוך שש בשני משחקים דווקא מול מכבי חיפה והפועל ב"ש וגם תשמור על שער נקי בשני המשחקים הרופא שלכם בטוח היה שולח אתכם לאשפוז.

אבל שפשפנו את העיניים וכך באמת קרה. משחק לחימה הירואי של החבורה בצהוב וניצול החולשה של הפועל ב"ש בעיקר בחצי השני בשבת בערב ב"יהלום" הביאו ל 0-1 קטן-גדול על האלופה בשלושת השנים האחרונות.

דיא סבע חזר לראשונה ל"יהלום" כשחקן של קבוצה אחרת והתקבל בפרחים. על המגרש הצהובים היו נחושים להיות פחות ממסבירי פנים.

נתניה פתחה עם אותו הרכב שניצח בשני האחרון בסמי עופר: עמוס, כחלון, ורגוץ', תירם, בורנשטיין, פיניש, מוחמד, אולסק, אברהם, מלמד ובצ'יראי.

 

הפועל ב"ש רצתה לחגוג ניצחון שלישי רצוף ופתחה חזק עם כדור קרן כבר בדקה הראשונה. בדקה השלישית כדור רוחב שסבע העביר למרכז הגיע לעברו של נייג'ל הסלביינק שגלש מקרוב ופספס שער בטוח מרחבת החמש, מזל מוקדם לנתניה. בחלוף דקה סבע מפגיז ממרחק, ליד העמוד. בדקה ה-14 ג'ון אוגו בעט חזק לעבר השער, עמוס הדף לא טוב ובן שהר המשיך את הריבאונד פנימה, אך השער נפסל בטענת נבדל לא מוצדקת. בדקה ה-15 ורגוץ' מתח את שריר הירך האחורי והוחלף בטים הויבך, ביש מזל נוסף לקרואטי של נתניה.  בדקה ה-25 כדור חופשי של באר שבע - סבע בועט מ-25 מ' ועמוס קולט היטב. עד הדקה ה-30 קרה ב"יהלום" משהו מאוד נדיר - גם אביב אברהם וגם פאטוס בצ'יראי שניהם נפצעו גם הם בשריר הירך האחורי והוחלפו במוטי ברשצקי (28) ושובל גוזלן (30) בהתאמה במה שהותיר את נתניה ללא אפשרות חילוף אחת בשלב מאוד מוקדם של המשחק. הזוי.

בדקה ה-32 בורנשטיין עצר את הכדור בידו ברחבה כשניסה למקם את הכדור על הקרקע, ב"ש קופחה בשנית. בדקה ה-37 מליקסון יורה כדור חופשי מצוין, עמוס עירני והודף לקרן. נתניה הגיעה לשער רק בדקה ה-42 שגיא מלמד ניסה מזלו מרחוק אבל בעט חלש והרוש הדף. 0-0 במחצית.


בדקה ה-52 מליקסון נפל ברחבה לאחר תיקול טוב של סתיו פיניש, השופט הורה להמשיך בצדק, גיא מלמד הוציא התקפה בה דהר לעבר רחבת האדומים, העביר רוחב מצוין לגוזלן שמול הרוש ובלי לעצור בעט והכדור שפשף את קצות אצבעותיו של השוער הבאר שבעי וננעץ בקורה - כמעט יתרון לצהובים! בדקה ה-60 גוזלן נותר לא מכוסה ונגע מצוין לפינה, הרוש בזינוק גדול הדף לקרן. הקרן הורחקה והגיעה בסופו של דבר לטים הויבך שהגביה מימין וגיא מלמד התרומם מעל כולם ונגח פנימה, 0-1 מוצדק לנתניה על פי המתרחש בחצי השני, מלמד העדיף שלא לחגוג מול האקסית.
 


בכר שלח את חן עזרא, חנן ממן ובהמשך גם עדן בן הסט ו-ויתר למעשה על מרכז המגרש. נתניה החלה למצוא שטחים גדולים ויכלה להגיל את היתרון כמה וכמה פעמים. בדקה ה-73 אולסק שיגר כדור מסוכן מעל השער לאחר התקפה טובה של הצהובים. בדקה ה-75 הרוש בלם את עלי מוחמד מקרוב. בדקה ה-81 מתפרצת של עלי מוחמד הטוב בשדה הסתיימה בבעיטה של הקשר הצהוב מעל לשער. עד לסיום ב"ש ניסתה וניסתה אבל לא הגיעה למצבים ועם השריקה - נתניה צהלה עם 0-1 גדול.

צילום: ניר אנשר

סטטיסטיקה וציונים

נגד

מכבי נתניה - הפועל ב"ש 0-1

מסגרת: ליגת העל - מחזור 8

תאריך ושעה: 27/10/2018 19:15

האיצטדיון: היהלום; צופים: 7200

שופט: ארז פפיר

שערים לנתניה

גיא מלמד60' [טים הויבך ]

ציוני השחקנים

N
דני עמוס6
N
ויקי כחלון6
N
ברנקו ורגוץ'-
N
טים הויבך 15, 6.5
N
דודי תירם6
N
ג'ונתן בורנשטיין5.5
N
סתיו פיניש6.5
N
עלי מוחמד8
N
ניקולס אולסק6.5
N
אביב אברהם-
N
מוטי ברשצקי 28, 6
N
גיא מלמד6.5
N
פאטוס בצ'יראי5.5
N
שובל גוזלן 30, 5.5

השחקן המצטיין

עלי מוחמד | ציונו: 8