"אנחנו עדיין מחפשים את עצמינו, צריכים להיות זהירים"

03/11/2018 12:16 | מאת: נוי שני

"אנחנו במגמת שיפור אבל עוד רחוקים מהיכולת של העונה שעברה". כך אמר סלובודאן דראפיץ' במסיבת העיתונאים לקראת המשחק היום (שבת) מול רעננה. "צבירת הנקודות שלנו צריכה להימשך אם אנחנו רוצים להתקדם", הוסיף המאמן.

כשנשאל כיצד שלושה שחקנים נפצעו בטווח של חצי שעה, דראפיץ' אמר "מאמן הכושר אמר לי שקשה לו להאמין שברנקו ואביב יוכלו לשחק גם מול מכבי חיפה וגם מול באר שבע בטווח של חמישה ימים. עשינו המון ספרינטים, 112 ק"מ ברמה הכי גבוהה, אני תמיד אוהב לדחוף את השחקנים שלי וזאת הייתה טעות שלי. עם פאטוס, הוא שיחק שני משחקים בינלאומיים והוא לא שחקן ששיחק 90 דקות ברצף כל כך הרבה משחקים, הוא ומאמן הכושר אמרו לי על זה, וניסיתי לדחוף ולדחוף אבל עשיתי טעות בקטע הזה. אני מפגר סרבי מה אני יכול להגיד, אני לוקח אחריות על זה ומקווה שזה לא יפגע בנו בעתיד".

על המחליפים שעבדו טוב אמר דראפיץ': "ברשצקי נכנס ודפק כ 69 ריצות מהירות שזה מרשים, הויבך ושובל היו רעבים והתחרות עזרה להם. המלחמה על ההרכב זאת פריוולגיה שיש למכבי נתניה ומצב טוב".

כשנשאל על האם הוא מועמד למכבי חיפה אחרי עזיבתו של פרד רוטן, אמר דראפיץ': "אני שמח במכבי נתניה וטוב לי, רוני לוי יכול להצליח במכבי חיפה, הוא כבר הצליח שמה בעבר. זה כמו גירושין - אתה חוזר שוב ושוב".

"היינו צריכים לעבוד על שינוי השיטה והתאמתה לשחקנים החדשים. היינו צריכים לחשוב מה לעשות אחרי התקופה של ערן ודיא. עבדנו על זה קשה בפגרה, הבאנו את סתיו פיניש ושחקנים נוספים שייצבו ואיזנו את המערכת. חזרנו לבסיס, עבדנו על איך לא לספוג ואני שמח שהצלחנו כך בשני המשחקים האחרונים".

נתניה עתידה לעלות היום עם: דני עמוס, ויקי כחלון, דודי תירם, טים הויבך, ג’ונתן בורנשטיין, ניקו אולסק, סתיו פיניש, עלי מוחמד, מוטי ברשצקי, גיא מלמד ושובל גוזלן.

הפועל רעננה שניצחה במחזור האחרון את מכבי פ"ת בדקה ה-90, מה שהיה הניצחון הראשון שלהם מזה חמישה מחזורים, תפתח ככל הנראה עם: אסף צור, עדי נמני, עידו לוי, בן והבה, עמנואל אמבולה, בן בנימין, נמניה ניקוליץ׳, מירקו אורמוש, מרטין אלאניס, קייס גאנם ואריאל תיירי נגואקם.