להמשיך את החלום

08/11/2018 18:02 | מאת: רועי אלגרבלי

ביום שבת הקרוב (10.10.18) מכבי נתניה תארח את מכבי פתח תקווה במטרה להמשיך את רצף הניצחונות המדהים שלה בשלושת המשחקים האחרונים, רועי אלגרבלי מביא לנו את ההרכב שלו למשחק. צילום: ניר אנשר.

שוער: דני עמוס - בשער הייתי ממשיך עם דני עמוס שבמשחקים האחרונים מראה יכולת טובה ומנהיג את החולייה האחורית של מכבי נתניה, קפטן הקבוצה שעומד כבר שנה שנייה בין הקורות ימשיך לאייש את עמדת השוער.

הגנה: ויקי כחלון,טים הויבך,דודי תירם ודודי טוויטו - זו חוליית ההגנה שאני הייתי מעלה למשחק, ויקי כחלון ממשיך בעמדת המגן הימני ללא תחרות, צמד הבלמים יהיה דודי תירם וטים הויבך, הויבך שתופס את מקומו של ורגוץ' בהרכב ייצטרך להראות שמקומו נמצא ב11 של סלובודאן דראפיץ', דודי תירם שנראה שקנה לעצמו מקום בהרכב בעקבות הפציעות והיכולת היורדת ועולה של שני הבלמים הזרים ימשיך לפתוח גם הוא. בעמדת המגן השמאלי הייתי מעלה את דודי טוויטו, בורנשטיין הרשים נגד מכבי חיפה ונגד הפועל באר שבע אך נגד רעננה לא הכי הרשים, טוויטו ייפתח במקומו בעמדה הזו.

קישור: עלי מוחמד, ניקולאס אולסק ומוטי ברשצקי - עלי מוחמד שנראה שחוזר לעצמו לאט לאט ימשיך להחזיק את חוליית הקישור של היהלומים ביחד עם ניקו אולסק שמתחיל לשמור על יציבות של יכולת טובה ביחד עם מוחמד, האחרון שייכנס לשלישיית הקישור, הוא מוטי ברשצקי שמרשים במשחקיו האחרונים ונראה שנעשתה כאן רכישה חכמה במיוחד.

התקפה: גבי קניקובסקי, גיא מלמד ושובל גוזלן - גבי קניקובסקי, שלא היה בהרכב כמה משחקים צריך לחזור להרכב ולהיות השחקן היצירתי ביחד עם ברשצקי, גיא מלמד, השחקן הכי חם בליגת העל ימשיך להיות בעמדת החלוץ במטרה שימשיך את יכולתו הנוכחית גם נגד הקבוצה שבה פרץ, השחקן השלישי הוא שובל גוזלן, בצ'אירי כאמור נפצע וייחזור רק לאחר הפגרה להרכב, הייתי שם את שובל גוזלן במקומו - למרות שהוא לא כובש במשחקיו האחרונים אך צריך לתת לו את הביטחון בשביל שייפרע את השטרות.

מאצ' אפ: מכבי נתניה נגד מכבי נתניה: במשחק הקרוב מכבי פ"ת מגיעה למעשה שבורה, לאחר רצף רע ההפך הגמור מהיהלומים שמגיעים ברצף מרשים במטרה להמשיך אותו, הדבר היחיד שיכול להפריע לה כדי להמשיך אותו זו היא עצמה, אם מכבי נתניה תעלה כמו במשחקים האחרונים - מכבי נתניה תצא עם שלושת הנקודות לפגרת הנבחרות ותעלה עוד קצת למעלה בטבלה אך אם יהיה ההפך מכבי פתח תקווה תתאושש דווקא נגד מכבי נתניה.

יאללה נתניה!