ערב של טעויות

10/11/2018 21:18 | מאת: נוי שני

לאחר שלושה ניצחונות רצופים מכבי נתניה הפסידה הערב למכבי פ"ת 0-1 ביהלום בזכות שער ביזארי של חביב חביבו בדקה ה-87 לאחר טעות קשה של דני עמוס.

נתניה המשיכה להחסיר את ורגוץ', אברהם ובצ'יראי הפצועים, בעוד שסתיו פיניש המורחק היה גם הוא ביציע וגבי קניקובסקי פתח במקומו.

כבר בדקה השנייה שלח חביב חביבו הפתח תקוואי מרפק לפניו של דודי תירם, מהלך שנעלם מעיני השופט איתן שמואלביץ' וכווניו. נתניה הניעה כדור היטב ב 25 הדקות הראשונות אבל התקשתה להגיע למצבים ברורים לכיבוש. דווקא מכבי פ"ת כמעט הפתיעה בדקה ה-26 לאחר שסלומון שלח רוחב לקניוק ששפשף את הכדור שפגע בהויבך ועשה דרכו פנימה, אבל דני עמוס בהצלה חתולית הדף לקרן. בדקה ה-35 בניון השאיר טוב לחביבו שמסר רוחב לקאניוק ששוב נותר חופשי וב
חצי גלישה היה חייב לדחוק פנימה אבל הצליח לבעוט דווקא על עמוס שהציל עוד שער בטוח, נתניה יצאה למתרפצת בעזרת כדור ארוך של עלי מוחמד לגיא מלמד שהתגבר על מגן אורח וגלגל תחת לחץ מול יוסי גינזבורג החוצה! בדקה ה-39 עוד הדיפה גדולה של עמוס - הפעם פירס טיווח מ-30 מ' בטיל אדיר, השוער הצהוב הדף לקרן. רק 0-0 בהפסקה.
 


בדקה ה-50 קניקובסקי הכניס מצוין לברשצקי אבל האחרון בעט חלש לידיים של גינזבורג. יונס מלדה החליף את גוזלן (חלש) בדקה ה-59. המשחק התחיל להתחמם והשופט שמואלביץ' החל לשלוף כרטיס צהוב אחר כרטיס צהוב. דראפיץ' וברדה שלחו את קוגבניה למערכה במקומו של ברשצקי בדקה ה-74. בדקה ה-75 לידור כהן המחליף דהר לעבר השער והותיר את מנור סולומון מול עמוס, אבל האחרון בעט למזלה של נתניה רק מעל לשער. קניקובסקי ניסה לטווח את השער בדקה ה-77 מ-35 מ' אבל מצא את גינזבורג מוכן. קוגבניה חילץ כדור בדקה ה-84, השאיר לקניקובסקי שבעט שטוח קרוב קרוב ליד העמוד, אבל שוב החוצה. בדקה ה-87 האורחים הענישו: מנור סולומון ניער באין מפריע את גו'נתן בורנשטיין באגף, שלח כדור רוחב פשוט שדני עמוס השמיט בטעות קשה בעוד חביבו עוזר לחברו לידור כהן השרוע ברחבת החמש, לחביבו לא נותר מה לעשות מלבד לדחוק את הכדור לרשת ולחזור לעזור לכהן. 0-1 לאורחים. בהתקפה לאחר מכן כחלון וחביבו עלו לכדור גובה, המגן הצהוב שלח מרפק וראה את הכרטיס האדום בצדק. קוגבניה ניסה להציל את המולדת עם סללום מרשים בדקה ה-94 אבל סיסוקו הרחיק לקרן ברגע האחרון. 0-1 לאורחים שעוצר את שרשרת הניצחונות האחרונים של הצהובים.
 


במחזור הבא, לאחר פגרת הנבחרת תארח נתניה למשחק בית נוסף את הפועל ת"א ביום ראשון ה-2 בדצמבר בשעה 21:00.

צילום: ניר אנשר.

סטטיסטיקה וציונים

נגד

מכבי נתניה - מכבי פ"ת 1-0

מסגרת: ליגת העל - מחזור 10

תאריך ושעה: 10/11/2018 16:00

האיצטדיון: היהלום; צופים: 5000

שופט: איתן שמואלביץ'

שערים לנתניה

ציוני השחקנים

N
דני עמוס5.5
N
ויקי כחלון5
N
דודי תירם6
N
טים הויבך 6
N
ג'ונתן בורנשטיין4.5
N
ניקולס אולסק5
N
עלי מוחמד5.5
N
גבי קניקובסקי5.5
N
מוטי ברשצקי5.5
N
דידייה קוגבניה 74, -
N
גיא מלמד5
N
שובל גוזלן4
N
יונס מלדה 59, 5.5

השחקן המצטיין

אין