"אולסק יצטרך לקחת את נס זמיר כפרויקט אישי"

13/12/2018 21:33 | מאת: סשה רוזנבלט

מכבי נתניה סיימה את הסיבוב הראשון בטעם מתוק כאשר ניצחה בתחילת השבוע את הפועל חדרה במסגרת המחזור ה-13 של העונה אשר נעל סיבוב הפהפך עבור השחקנים של דראפיץ' וברדה. בשבת הקרובה מכבי נתניה תארח את הפועל חיפה במסגרת מחזור הפתיחה של הסיבוב השני ותקווה למחוק את חרפת התבוסה בתוצאה 5:0 במחזור פתיחת העונה. מצד אחד ויקי כחלון חוזר אל הסגל לאחר שסיים עונש הרחקה מוארך זכר לכרטיס האדום מול מכבי פתח תקווה, מצד שני עלי מוחמד יעדר מהסגל עקב צבירת כרטיסים צהובים.

שוער:
דני עמוס – לפני משחק פתיחת העונה פורסם ראיון עם שוער נתניה בו הוא הצהיר כי הוא השוער הכי טוב בליגה, מספר ימים לאחר מכן הוא הוציא לא פחות מחמישה כדורים מן הרשת. במשחק מול הפועל חדרה עמוס היה שם ברגעים שהקבוצה הייתה צריכה אותו והצליח לשמור על שער נקי. הדבר שעמוס חייב לעבוד עליו זה שחרור מהיר יותר של הכדור לטובת התקפות מתפרצות של שחקני נתניה.

הגנה:
במרכז ההגנה הייתי ממשיך עם דודי תירם אשר תפס מקום של קבע בהרכב ומוכיח את עצמו בכל משחק מחדש, כיוון שורגוץ' והויבך אינם כשירים הייתי ממשיך במרכז ההגנה עם דולב אזולאי אשר היה לא רע מול חדרה ותפס את ההזדמנות שהוא קבל בשתי ידיים. לעמדת המגן הימני הייתי מחזיר את ויקי כחלון, למרות שמוחמד זבידאת היה מחליף ראוי לכחלון, יש צורך בהצטרפות גדולה יותר להתקפה וכחלון מביא את המימד ההתקפי הזה, באגף השמאלי הייתי ממשיך עם דודי טוויטו אשר שיחק טוב מול חדרה, בתקווה שהוא יתמוך קצת יותר במשחק ההתקפה מהאגף שלו.
 


קישור:
בקישור אני כמובן משבץ את ניקו אולסק אשר יצטרך להנהיג את החוליה הזו בהרכב הקבוצה במקומו של עלי מוחמד אשר כאמור יעדר  בגלל צבירת כרטיסים צהובים, לצידו הייתי מציב את סתיו פיניש אשר מגלה יכולת טובה במשחקים בהם שותף עד כה. בקישור ההתקפי אני מציב את אביב אברהם אשר הבקיע בעונה שעברה מול הפועל חיפה והגיע הזמן שיתן עוד קפיצת מדרגה ביכולת שלו העונה. ישלים את חוליית הקישור שלי דידייה קוגבניה, אשר עדיין לא הראה העונה את כל מה שיש לו והמשחק מול הפועל חיפה זו הזדמנות מצוינת לעשות זאת.
 


התקפה: 
המשחק מול הפועל חדרה היה המשחק הכי חלש של גיא מלמד מאז שהגיע לקבוצה, היה נראה כי הוא משחק בהילוך שלישי כי מקומו בהרכב מובטח ואצלי הוא מודח מההרכב. אני מציב בחוליית ההתקפה את פאטוש בצ'יראי אשר חזר להבקיע במשחק מול הפועל חדרה והשער המוקדם שהבקיע במבצע אישי יפה הביא לנתניה את שלוש הנקודות, לצידו אני מציב את יונס מלאדה הצעיר, אשר צריך יהיה לנצל את המהירות שלו אל מול מרכז ההגנה האיטי של האורחים מהכרמל.
 


מצ'-אפ: ניקו אולסק מול נס זמיר
מאז שחזר מאירופה לישראל כולם חיכו לפריצה של נס זמיר, נראה כי העונה זה הגיע והוא מתחיל לממש את הפוטנציאל שלו, מתחילת העונה הפועל חיפה כבשה 23 שערים וזמיר היה מעורב בתשעה מהם עם 5 שערים ו 4 בישולים, במשחק פתיחת העונה מול נתניה הוא היה מצטיין עם צמד שערים. במשחק בשבת ניקו אולסק יצטרך לקחת את נס זמיר כפרויקט אישי, אם הוא יצליח להצר את צעדיו של קשר הפועל חיפה זה אמור לעזור למכבי נתניה לפתוח את הסיבוב השני ברגל ימין.

צילום: ניר אנשר