רואים 6/6

03/10/2017 22:40 | מאת: צווות האתר

העונה מתחממת והצהובים כבר במקום השני. השלושער של דיא סבע אתמול מול מכבי פ"ת העלה את מאזנו לתשעה שערים בששת המחזורים הראשונים ואת הציון הממוצע המטבר שלו בהקופסא הדור הבא ל 6.66.

טים הויבך נשאר במקום השני עם 6.33 למרות הפציעה, בעוד שאביב אברהם עלה מהמקום הרביעי לשלישי בו הוא מתמקם עם 6.3. מאחוריו ניצבים בגאון הבלם ברנקו ורגוץ' והקשר עלי מוחמד עם 6.25 כל אחד.

במקום השישי ובהחלט ראוי לציון אפשר למצוא את הבלם דודי תירם שבהופעה מצוינת אתמול העלה את מאזנו ל 6.16.המשחק האינטרקטיבי: יובל אשר מנצח בשובר שיוייון

אף מנחש את הצליח לנצח לא את התוצאה המדויקת ולא את הפרש הניצחון המדויק של נתניה במשחק האינטרקטיבי של האתר. כמה היו קרובים ואלמלא השער הרביעי בתוספת הזמן, המצב בטבלת המובילים היה נראה אחרת לגמרי, אבל לאחר שכלול התוצאות הסתבר שיובל אשר שקיבל חצי נקודה על כך שהיה הכי קרוב לניחוש הנכון של דקת כיבוש השער הראשון במשחק (ניחש דקה 51 בעוד שהשער הראשון נפל בדקה ה-48), הוא המנצח השבועי. אשר זכה בשובר על סך 100 ש"ח מתנת "ליגת האלופות ציוד ומוצרי ספורט נתניה".

בטבלת המובילים העונתית, לאחר המחזור השישי, Dor Balter עדייו מוליך את הטבלה עם 11 נקודות, לפני Ogen Drori שבמקום השני עם 4 נקודות ויובל אשר כשאמור זכה השבוע ולו 2.5 נקודות עונתיות.

 

הניחוש לקראת המשחק מול בית"ר ירושלים ייפתח 48 שעות לפני שריקת הפתיחה, אך ניתן להירשם בכל עת. להרשמה ליחצו כאן.