השכרת מכונת ייבוש לחול – מתי משתמשים במכונת ייבוש וכמה זה עולה

אם אתם בעלי מקצוע בתחום השיפוצים בוודאי נתקלתם לא אחת במצב בו נאלצתם לברר על השכרת מכונת ייבוש לחול. לחות ומים באזורים שאינם מיועדים לכך יכולים לגרום נזק רב לאורך זמן. לכן, פעמים רבות, נצטרך לדאוג להשכרת מכונת ייבוש לחול. בעבר, אם היו מגלים כי בחול התת רצפתי ישדנה רטיבות היה צריך לפרק לגמרי את הרצפה. פירוק הרצפה הוא כמובן תהליך מורכב, שלוקח זמן, עולה הרבה כסף ומנטרל את האזור ממגורים או עבודה. כיום ישנן טכנולוגיות חדשות ובאמצעות השכרת מכונת ייבוש לחול תוכל לייבש את האזור ללא פירוק הרצפה.

https://dry.org.il/  DRY ייבוש נזקי הצפות

איזה נזקים יכולים לקרות מרטיבות?


אם הנכס שלכם הוצף, סיכוי גדול מאד ששכבת החול מתחת לריצוף נרטבה אף היא. לצערנו במרבית המקרים המים לא יתייבשו בעצמם ולאורך זמן הרטיבות הזו עלולה לגרום להופעה של עובש. עובש ידוע כבעייתי גם לבריאות המתגוררים בנכס וגם לחפצים הניזוקים ממנו לאורך זמן. רטיבות עלולה לגרום לירידת ערך של הנכס, לפגוע בתשתיות שונות כמו חשמל ועוד. באמצעות השכרת מכונת ייבוש לחול תוכלו לייבש את הרטיבות ולהימנע מנזקים עתידיים.

איך מתבצע תהליך הייבוש?


לפני שתתחילו בתהליך הייבוש חשוב שתבדקו היטב מה הגורם לבעיה ומה מייצר את הלחות או את הרטיבות, כדי לפתור את המקור ולמנוע את המשך היווצרות הרטיבות. ישנם מכשירים ייעודיים גם לשלב זה, שמאתרים את אזורי הלחות באמצעות חיישנים מיוחדים. את הבדיקה עושים אזורים נסתרים ונקודתיים, באמצעות קידוח עדין וכמעט בלתי נראה. אחרי שממפים את האזורים הבעייתיים, ניתן לבדוק את רמת הלחות והרטיבות במעבדה ולהחליט על אופן הפעולה. אם תחליטו ללכת על השכרת מכונת ייבוש לחול תגלו שהשיטות כיום אינן מחייבות את פירוק הרצפה. באמצעות מכשור ייעודי כמו צינורות מיוחדים המוחדרים לרצפה בשילוב משאבות השואבות את הלחות אפשר לייבש את החול שמתחת לריצוף.

איפה שוכרים מכונת ייבוש לחול?


ישנן חברות מקצועיות בארץ העוסקות בתחום זה, ניתן עקרונית לשכור מכונה ולעשות את התהליך באופן עצמאי, אבל עדיף לפנות לבעל מקצוע שיעשה זאת עבורכם.

כמה עולה השכרת מכונת ייבוש לחול?


אם אתם חושדים שאכן יש לכם מקרה של רטיבות מתחת לריצוף כדאי לפנות לבעל מקצוע המתמחה בתחום זה. בעל המקצוע יביא איתו מכונת ייבוש לחול המכונה גם ייבשן. המחיר עבור השירות לרוב מתומחר לפי מ"ר בשטח ויכול לנוע בין 80 ₪ למ"ר ועד 130 ₪ למ"ר. קחו בחשבון שיתכן ותוכל לקבל החזר עבור התיקון מול חברת הביטוח שלכם ולכן כדאי לערב אותה כבר בשלבים הראשוניים. כמו בכל תחום כדאי לפנות לבעל מקצוע מומחה שקיבלתם עליו המלצות באופן אישי או כזה שהוא בעל ביקורות חיוביות באתרים השונים.

 

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

כמה יעלה לבצע הרחבת מרפסת?

הרחבה למרפסת היא סוג של הרחבה לבית הכוללת הוספת קומה נוספת לחלק החיצוני של המבנה. הרחבת מרפסת יכולה להיות דרך