השתלת שיער ללא צלקות; האם יש דבר כזה?

השתלת שיער בלייזר היא אחד הטיפולים הפופולריים ביותר לנשירת שיער. זהו הליך לא ניתוחי הכולל שימוש בלייזר להמרצת צמיחת שיער. ההליך נעשה על ידי רופא עור או רופא קוסמטי מנוסה. המטופל יתבקש לעלות על המיטה ולהישאר בשקט בזמן שהרופא משתמש בלייזר כדי להיפטר מכתמים קרחים בראש. השתלת שיער בלייזר היא הליך כירורגי שמטרתו לשקם את השיער על ידי שימוש באנרגיית לייזר להמרצת צמיחת שיער חדש. ההליך נחשב לעתים קרובות כאופציה עבור אלה שאיבדו את שיערם עקב התקרחות, כימותרפיה או מצבים רפואיים אחרים. הוא משמש גם לטיפול בהתקרחות גברית. התוצאות של הליך זה אינן קבועות והוא אינו מבטיח שהמטופל יפסיק לאבד את שיערו בעתיד.

השתלת שיער בלייזר היא הליך כירורגי המשתמש באור לייזר כדי לתקן את הנזק שנגרם כתוצאה מהתקרחות גברית. ההליך כולל הכנסת זקיקי שיער שאינם מושפעים מתהליך ההתקרחות לאזורים של נשירת שיער. המטרה היא ליצור צמיחת שיער במראה טבעי ולהפחית את המראה של קרחות. השתלת שיער בלייזר היא תהליך שבו זקיקי שיער מועברים מחלק אחד של הקרקפת לאחר. אור הלייזר ממריץ צמיחת שיער חדש. בתהליך זה, המנתח משתמש במכשיר יד הפולט אנרגיית אור כדי להרוס את התאים באזור בו רצוי שיער וממריץ צמיחה חדשה באזור אחר באמצעות קרן לייזר. ההליך נעשה בדרך כלל על בסיס חוץ ואורך כשעתיים; זה יכול להיעשות בכל שעה ביום או בלילה, אם כי זה עשוי להיות נוח יותר עבור המטופלים לעשות זאת לאחר העבודה ולא בשעות העבודה הרגילות. השתלת שיער בלייזר היא טיפול המשמש להפטר מהכתמים הקרחים על הקרקפת.

טיפול זה יכול להיעשות בשתי דרכים:

1. השיטה המסורתית כוללת הסרת הכתמים הקרחים מהקרקפת ולאחר מכן השתלת זקיקים מחלקים אחרים של הראש על אזורים אלו.

2. השיטה החדשה והפופולרית יותר כוללת שימוש בלייזרים להמרצת צמיחת שיער באזורים אלו במקום הסרת זקיקי שיער.

השיטה המסורתית קיימת כ-30 שנה בעוד שהטכניקה החדשה יותר קיימת רק כ-10 שנים.

ישנם שלושה סוגים של השתלות שיער:

  • השתלת יחידת זקיקים (FUT)
  • הוצאת יחידת זקיקים (FUE)
  • קצירת רצועות.

השתלת שיער בלייזר היא חלופה לניתוח השתלת שיער מסורתי. מדובר בהליך שנעשה בעזרת לייזר. הליך זה יכול להיעשות במסגרת אשפוז וללא זמן השבתה.

תהליך השתלת שיער בלייזר נעשה בשלושה שלבים:

1) המנתח יבצע תחילה חתכים קטנים בקרקפת כדי להסיר חלק מזקיקי השיער.

2) לאחר מכן המנתח ישתמש בלייזר כדי לאדות חלק מהתאים ליד הזקיקים הללו, מה שיגרה צמיחה חדשה.

3) לבסוף, המנתח ישתיל את הזקיקים החדשים האלה בחזרה לקרקפת שלך, שם הם יגדלו באופן טבעי עם הזמן.

טכניקת השתלת שיער ללא צלקות היא הליך זעיר פולשני המשתמש בטכנולוגיה העדכנית ביותר כדי להעניק למטופלים תוצאות בעלות מראה טבעי. הטכניקה מתאפשרת על ידי שימוש במכשיר מיוחד הנקרא "השתלת שיער ללא חתך", העושה שימוש בשיטת מיצוי יחידת זקיקים (FUE). שיטת FUE כוללת קצירת זקיקי שיער מאזור שיער בריא באמצעות מכשיר מיוחד הנקרא אגרוף. הליך זעיר פולשני זה שימש בהצלחה במדינות רבות והוא אושר על ידי גופים רגולטוריים רבים.

טיפול של השתלת שיער ללא צלקות היא הליך המשתמש בשיער מהקרקפת למילוי אזורים מקריחים. הליך השתלת שיער ללא צלקות הומצא על ידי ד"ר ברנשטיין, רופא עור ומומחה לשיקום שיער, בשנת 1979. ממציא ההליך השתמש בו כדי לטפל בהתקרחות שלו. ההליך יכול להיעשות בשתי טכניקות שונות: השתלת יחידת זקיקים (FUT) ו-FUE (Fullicular Unit Extract). השתלת שיער היא הליך כירורגי בו מסירים זקיקי שיער מחלק אחד של הקרקפת ומושתלים בחלק אחר. ההליך מבוצע על ידי רופא עור או מנתח פלסטי. הניתוח עשוי להתבצע באזור אחד או יותר של הקרקפת, בהתאם לצרכי המטופל. לדוגמה, אם יש התקרחות באזור בחלק הקדמי של הראש, יהיה צורך לטפל באזור זה באמצעות השתלת שיער. השתלת שיער נעשית בדרך כלל בשלבים על פני מספר חודשים או שנים כאשר כל שלב כולל מספר מפגשים עם הרדמה וזמן החלמה ביניהם.

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

שבלונות מהחי, הצומח והדומם

יצירה זה משהו שכל אחד חייב לנסות לפחות פעם בשבוע. זה יכול להיות פיסול, התעסקות כלשהי באומנות ואפילו צביעה פשוטה