התקנת אינטרקום לבנייני דירות ולבתים חד משפחתיים

התקנת אינטרקום מונעת מזרים להיכנס לבניין או לבית פרטי ללא הרשאה ומוסיפה רמת אבטחה כשאתם יכולים לשאול מי נמצא ליד דלתכם. שיש אינטרקום בבית, בבית עסק או בדירה זה נותן המון שקט נפשי ומאפשר רק למי שאנחנו מחליטים להיכנס. מערכת האינטרקום הנכונה מאפשרת לכם לראות בנוחות מי נמצא ליד הדלת, מכל מקום בו אתם נמצאים בביתכם, אפילו מהגינה.

התקנת אינטרקום זמינה

בגרסאות של בנייני דירות ובתים משפחתיים, עם וידיאו, כולל במערכות אלחוטיות מתקדמות, כך שתוכלו לבחור את מערכת האינטרקום שמתאימה לכם בהתאם לצרכים שלכם, לסוג המבנה בו אתם מתגוררים או עובדים, בהתאם לתקציב שיש ברשותכם ועוד. בשורות הבאות נציג בפניכם כיצד מומלץ לבחור מערכת אינטרקום מתאימה, אילו סוגים של מערכות אינטרקום קיימות, מה היתרונות והחסרונות של מערכת אינטרקום קווית לעומת אלחוטית ועוד.
איך בוחרים מערכת אינטרקום מתאימה?
שלושה שיקולים מקדימים יסייעו לכם למצוא את מערכת האינטרקום הנכונה:
· מערכת אינטרקום לבניין משותף, לבית חד משפחתי או לדירה.
· הצורך לראות מי נמצא בפתח הבית.
· בחירת אפשרות התקנת אינטרקום מורכבת או סטנדרטית.
מטבע הדברים, מערכת אינטרקום לבניין דירות או לבית חד משפחתי שונה. מערכות אינטרקום משתנות מבחינת הרכיבים, כמו למשל לחצן פעמון אחד או לחצנים שמחוברים לתחנות פנימיות שונות ועצמאיות.

התקנת אינטרקום לדלתות

עם וידיאו מומלצת מאוד אם הדלת מורכבת ממנעול דלתות חשמלי שמאפשר פתיחה ממרחקים, ואם יש בבית ילדים או אזרחים ותיקים. בנסיבות אלה, אינטרקום הווידיאו מציע רמת אבטחה נוספת.
התקנת אינטרקום עם טכנולוגיה סטנדרטית או אלחוטית
כשזה מגיע לבחירת מערכת אינטרקום מסוג מסוים, השיקול הראשון שיש לקחת בחשבון הוא שככל שיש יותר חוטים במערכת האינטרקום שלכם, כך היא מספקת יותר תכונות. יחד עם זאת, תהליך התקנת אינטרקום מתקדם הופכת להיות מורכבת יותר.
מערכת אינטרקום שמורכבת משני חוטים מספקת יתרון במיוחד אם יש צורך להשתמש בפעמון פשוט או להחליף מערכת קיימת שמחוברת רק באמצעות קו מעגל כפול. גישה זו תחסוך מכם בהמשך את הצורך להניח כבלים חדשים, מה שיעלה לכם יותר מבחינת חומר ועבודה.

התקנת אינטרקום אלחוטי או קווי – מה עדיף?

התקנת אינטרקום אלחוטי מתאימה במיוחד למבנים קיימים ללא חיווט מתאים שבהם אין אפשרות להניח כבלים חדשים.
בבניינים חדשים, מומלץ להניח כבל עם ארבעה חוטים על מנת לשמור על כל האפשרויות פתוחות. בדרך כלל, התקנת אינטרקום בגישה זו לוקחת פחות זמן בהשוואה לשדרוג המערכת.
מערכת אינטרקום כמה זה עולה?
המחירים של מערכות אינטרקום משתנים ותלויים בסוג המערכת שאתם בוחרים, בכמה מתקדמת היא מבחינה טכנולוגית, האם היא משלבת מצלמה או לא, מה משך שנות האחריות שאתם מקבלים על המערכת ומי היצרן. כמובן שהמחיר של המערכת לא כולל התקנה וזה משהו שצריך לבדוק אותו לפני.

https://titmateg.co.il/%D7%94%D7%AA%D7%A7%D7%A0%D7%AA-%D7%9E%D7%A2%D7%A8%D7%9B%D7%AA-%D7%90%D7%99%D7%A0%D7%98%D7%A8%D7%A7%D7%95%D7%9D/

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

כמה יעלה לבצע הרחבת מרפסת?

הרחבה למרפסת היא סוג של הרחבה לבית הכוללת הוספת קומה נוספת לחלק החיצוני של המבנה. הרחבת מרפסת יכולה להיות דרך

כדאי לדעת

המחשב קרס, מה עושים?

תדמיינו לעצמכם סיטואציה שבה אתם עובדים במחשב, ופתאום הוא קורס. ללא כל התראה מוקדמת ומבלי שהייתם מוכנים לכך. מה אפשר