קרדיט תמונה: freepik

יתרונותיו של דבש החשק – אפימדיום

בשנים האחרונות בין אם כתוצאה מלחץ, שינוי תזונה, או בשל הארכת תוחלת החיים הממוצעת, יכולתו של גבר ממוצע לתפקד מינית הולכת ויורדת, כאשר יותר ויותר גברים נאלצים להתמודד עם התסכול והייאוש שבהיעדר יכולת לקיום יחסי מין.

לנוכח זאת, מעודד ומשמח לגלות שקיימים כיום מגוון פתרונות יצירתיים וחדשניים לאותן בעיות, כאלו שמקור חלקן במעבדה, בעוד שאחרים מגיעים היישר מאמא אדמה. אחד הפתרונות הפופולאריים ביותר בקטגוריה הזו הוא דבש החשק, שמקורו בצמח אסיאתי מוכר מזה מאות שנים, שביכולתו לסייע לכוח הגברא, לפתור בעיות אין אונות, וניתן לצריכה בפשטות.

 

מעז מופקרת לדבש חשק

עז מופקרת הוא שמו המקומי של צמח האפימדיום שגדל במשולש המדינות שבין יפן קוריאה וסין, כצמח שסייע מאז ראשית המילניום הקודם לגברים להתמודד עם בעיות שמוכרות לרבים מאיתנו גם היום.

אותו צמח, כאשר נטחן ומעובד בדרכים טבעיות לחלוטין, ניתן לזיקוק לכדי מוצר צופי בדמות דבש, שמאפשר לצרכנים לאכול אותו ולהנות מיתרונותיו, כשהצמח כבר יובא למחוזותינו וכיום מגדלים אותו בעיקר באזור החרמון ורמת הגולן. בנוסף, עצם הצריכה של אפידמיום בדבש מסייעת להתגבר על טעמו החריף מתקתק המקורי, ולהנות מדבש שנעים יותר לצריכה וניתן לשילוב עם מאכלים אחרים.

 

פתרון טבעי לבעיה טבעית

כמו כן, מעל היבטים שונים כמו טעם וריח, יתרונו הגדול ביותר של דבש החשק הוא היותו 100% מן הצומח, וכזה המאפשר לכל אלו שמעוניינים להימנע מצריכת פתרונות שמקורן בחברות התרופות. כלומר, מדובר בפתרון שמגיע לחלוטין מן הטבע, ושנצרך בעקבות תצפיות שקיימו מקומיים במזרח הרחוק בעזים שאכלו את הצמח והחלו לקיים פעילות מינית מוגברת.

לכן, למרות שקיימים כיום פתרונות אחרים לבעיות אין אונות כדוגמת צריכת ויאגרה, סיאליס, ושאר תרופות שניתן למצוא בויאגרה פארם הקרובה לביתך, אין ספק שדבש החשק הוא אידיאלי עבור חובבי תרופות הטבע והרפואה הסינית.

 

האם דבש החשק בטוח לשימוש?

בדומה לויאגרה ושאר תרופות אין אונות, מדובר בתרופה בטוחה יחסית ובעלת תופעות לוואי זניחות שחולפות מעצמן זמן קצר לאחר השימוש. מנגד, בשל ההשפעה של הגברת הזרמת דם לעורקים ושינוי קצב ספיקת הדם בלב, מדובר בתרופה שאינה מיועדת לכולם, ומצריכה מהצרכן לוודא שאינו סובל מבעיות לב או לחץ דם בטרם הצריכה.

בנוסף, חשוב לוודא שנצרך דבש חשק (או אפידמיום כשלעצמו) טבעי לחלוטין, כשבשוק קיימים לא מעט גורמים שמתיימרים למכור את התרופה הטבעית אך כזו שעובדה והוכנסו לתוכה רכיבים תעשייתיים כחלקי ויאגרה ודומיה.

 

לרתום את כוח הטבע

בעיות אין אונות הן תופעה רווחת ומאתגרת במיוחד עבור האדם הפרטי, כמו גם כזו שמפאת הבושה אינה זוכה למענה ולשיח ציבורי רחב כמו בעיות רפואיות אחרות. לעומת זאת, מדובר גם בבעיה שחשוב ומומלץ לטפל בה בהקדם, בעיקר בשל ההשלכות הנפשיות שנאלצים להתמודד עימן אלו שאינם מסוגלים לקיים יחסי מין בשגרה.

לכן, אילו גם אתה מתמודד עם קושי תפקוד בזמנים אינטימיים, דבש החזק הוא פתרון אידיאלי שיאפשר לך לשמור גם על דיסקרטיות וגם על שגרת חיים תקנית ומספקת, ומעל הכל – על שלוות נפש.

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

כמה יעלה לבצע הרחבת מרפסת?

הרחבה למרפסת היא סוג של הרחבה לבית הכוללת הוספת קומה נוספת לחלק החיצוני של המבנה. הרחבת מרפסת יכולה להיות דרך