כמה עולה חברת ניהול לבניין

חברת ניהול בניין היא מצרך הכרחי עבור בניינים רבים, השקעתם מכל כספיכם עבור מעבר דירה, אפילו אם מדובר רק בשכירות, אתם רוצים לקבל את השירות שמגיע לכם. במקום לשלם כל חודש עבור וועד בית, עדיף לכם לשכור חברת ניהול אשר תהיה גם ניטרלית וגם מקצועית.

 

כמה עולה חברת ניהול לבניין – מה זה?

חברת ניהול בניין הינה חברה אשר תפקידה להחליף את וועד הבית ולשפר אותו. החברה אחראית על מגוון רחב של תחומים, זה מאוד תלוי בסוג הבניין ולבקשת הדיירים. המטרה העיקרית היא שכאשר צצה בעיה אצל אחד מדיירי הבית הקשורים לתחזוקת הבניין, יהיה מענה זמין לאורך כל שעות היום. כמו כן, החברה אחראית היא על גביית הכספים מהדיירים, בדיקות שגרתיות, ניקיון, אבטחה ועוד… עליכם לדעת האם אתם בכלל זקוקים לחברה כזאת, ההמלצה הרווחת היא שבניין מעל 16 דירות צריך בחברת ניהול. עם זאת, כל עוד אתם רוצים להחליף את הוועד בוועד חיצוני ונטרלי, חברת ניהול היא הפיתרון המושלם.

 

כמה עולה חברת ניהול לבניין – על פי מה נקבע המחיר?

המחיר אותו נשלם עבור חברת ניהול בניין יהיה מאוד מדויק ובהתאם למספר רק של קריטריונים. בדרך כלל המחיר גם נקבע לפי מ"ר של הבניין, העלויות יכולות לנוע בין 2 ש"ח עבור מ"ר ועד ל-16 ש"ח עבור מ"ר. המחיר נקבע בהתאם למה שיש לכם בבניין, לדוגמא האם יש לכם מעליות? האם יש לכם שער חשמלי? במקרים כאלה אנו נדרש לתחזק גם את השער וגם את המעלית, וכך עולה העלות החודשית של אחזקת הבניין. בכל הנוגע להדברה, המחיר מגיע ל-400 ש"ח עבור בניין של עד 4 קומות, זאת גבייה נוספת. כמו כן תחזוקת חשמל וגנרטור גיבוי אשר התחזוקה שלו יכולה להגיע לסכום של כ-1,200 ש"ח לשנה. ניקיון חלונות בסנפלינג, ניקיון בכללי, כל אלו רק חלקים אשר משפיעים על המחיר. ככל שהבניין שלכם מורכב יותר, יש יותר דיירים, ודרישות התחזוקה הן גבוהות אתם תשלמו יותר לפי מ"ר של הבניין.

 

כמה עולה חברת ניהול לבניין – שימו לב לפרטים הקטנים

לפני שאתם סוגרים חוזה עם חברת ניהול יש לקחת בחשבון שיש לכם רוב של בעלי הדירות לצורך סגירת החוזה. רוב יכול להיות גם 51% מבעלי הדירות. כמו כן, כאשר אתם עוברים למבנה חדש יש לשים לב שהקבלן לא כבר סגר את החוזה בשבילכם, תדאגו לכך שאתם תוכלו לבחור באופן עצמאי את חברת הניהול. בצעו סקר שוק, שימו לב על מה אתם משלמים והאם החברה עומדת בדרישות שלכם, ניסיון, מקצועיות, חוות דעת חיוביות ותעריף מתאים. חברת ניהול בניין יכולה לשדרג באופן קיצוני את איכות החיים שלכם.

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

כמה יעלה לבצע הרחבת מרפסת?

הרחבה למרפסת היא סוג של הרחבה לבית הכוללת הוספת קומה נוספת לחלק החיצוני של המבנה. הרחבת מרפסת יכולה להיות דרך