כמה עולה חוקר פרטי – קצת מספרים

חוקר פרטי הוא לא משהו שחשבנו שנזדקק לו, אך לפעמים החיים מפתיעים אותנו. במקרה בו החיים הפתיעו אותנו, אנחנו נפתיע אותם חזרה. חוקר פרטי יעניק לכם את השירות המקצועי ביותר עד להשגת המידע הנדרש. כמו כן, יכול אותו חוקר להתלוות אליכם ולהיות לכם לעד בבית משפט.

 

כמה עולה חוקר פרטי – מה אתם מחפשים?

המחיר אותו תשלמו עבור שירות של חוקר פרטי מאוד תלוי באיזה סוג של חוקר או חקירה אתם מחפשים. ישנם קריטריונים מסוימים אשר ישפיעו על המחיר אותו תשלמו בסוף, לכל חקירה יש את התהליך שלה ולכן המחיר משתנה. לפניכם קריטריונים אשר ישפיעו על המחיר:

מרחק – האם איסוף המידע אותו החוקר צריך לעשות מתבצע במקום קרוב או שמא מדובר על חקירה אשר מתבצעת במקומות נידחים, לפעמים אפילו בחו"ל. במקרים שהחקירה לא מתבצעת במקום קרוב או בארץ, אנו צריכים לשלם לחוקר עבור טיסות ולינה. מה קורה במקרה שבו אין לנו את המיקום של הנחקר? במקרה כזה גם התעריף עולה כיוון שנדרש לעשות מחקר מעמיק יותר.

מורכבת החקירה – ככל שהחקירה נוגעת לנושאים יותר מורכבים, כך המחיר עולה. כמובן שמהנקודה שלכם כל חקירה היא קריטית, במיוחד שלכם. הכוונה היא שככל שהחקירה מורכבת יותר מבחינה משפטית, כך המחיר יתייקר. יש הבדל בין הפללה של גנב לדוגמא, ובין הוכחה שהבעל שלך בוגד בך. כמו כן, כאשר החקירה מורכבת יותר יכול להתווסף למחיר גם היקף צוות. ישנן חקירות אשר מצריכות מאיתנו לא להיעזר בחוקר עצמאי, אלא בחברת חקירות אשר דרכה נשכור את שירותיהם של מספר חוקרים.

https://inquiry.co.il/  משרד חוקר פרטי המוביל בישראל

 

המחיר אותו גובה חוקר פרטי יכול להיות לפי פרויקט או לפי שעת מעקב. בדרך כלל שעות מעקב ינועו במחיר של 400 עד 600 ש"ח לשעה. במקרים רבים אנו צריכים גם להתחיל את הדרך בפגישת ייעוץ, מחיר של פגישת ייעוץ ינוע בטווח של 250 ש"ח ועד 600 ש"ח. במקרה בו יש צורך בבדיקת פוליגרף המחיר יעלה בין 800 ש"ח ועד 2,000 ש"ח. הטווח של המחירים רחב יחסית כפי שאתם רואים כיוון שלכל סוג חקירה יש את המחיר שלה, כמו כן המחיר נקבע על פי הניסיון של אותו בעל מקצוע. ישנם חוקרים אשר יוכלו להעניק לכם את המחיר כבר בשיחת טלפון, אך כאשר מדובר על תהליך מורכב יותר יש צורך להתחיל את המעקב למספר ימים בודדים ורק אז להתאים ציפיות.

 

כמה עולה חוקר פרטי – גירושין

תחום הגירושין והנישואין הוא התחום החזק ביותר בעולם החקירות. המחיר אותו נשלם עבור שעת מעקב של חוקר ינוע בין 300 ש"ח ל-400 ש"ח. זכרו, ישנם פרמטרים אשר יכולים להקפיץ את המחיר כמו מיקום או היקף צוות. כדי לדעת כמה אתם צריכים לשלם אתם צריכים להתייעץ עם החוקר איתו תרצו לעבוד.

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים