כמה עולה חלונות לוילה? הנה כמה עובדות שחשוב להבין לפני הזמנת חלונות

אם נמאס לכם מהחלונות הישנים המתרופפים, כדאי שתחליפו אותם בדגמים חדשים וחסכוניים להגברת יעילות האנרגיה, הבטיחות ושיפור עיצוב הפנים. אבל לפני שתבחרו חלונות חדשים, כדאי שתבררו כמה עולה חלונות לוילה, כולל ההתקנה. לחלונות של חברת יורוסטייל חלונות איכותיים יש כל כך הרבה תפקידים בבית שלנו החל מהכנסת אור טבעי מבחוץ אל הפנים, משב אוויר נעים שנכנס הביתה ברגע שפותחים אותם וכמובן גם בהיבט הבטיחותי הם מאוד חשובים. בעבר הלא רחוק, לא היו יותר מדי אפשרויות בהיבט העיצובי של המילה, אך בשנים האחרונות תודות לשינויים בטכנולוגיות, ניתן להזמין חלונות מסוגים שונים מבלי להתפשר על האיכות, החוזק, העמידות והבטיחות של החלון.

בעוד שרוב החלונות למגורים מיוצרים מחומרים זולים, רוב הדגמים אינם שווים את ההשקעה. מאמר זה מציג את האפשרויות השונות כמו גם היתרונות, כך שלאחר שתבינו כמה עולה חלונות לוילה, וכלו להחלים אם הם מתאימים לכם ואיך להתקין אותם עם התוצאות הטובות ביותר.

חלונות סולריים

אפשרות זו מומלצת אם שיפור יעילות האנרגיה היא הסיבה העיקרית להחלפת חלונות הוילה. הם סופגים או מחזירים עד 99 אחוזים מקרינת השמש, ומסדירים את הטמפרטורה הפנימית, כך שהחדרים נשארים קרירים בקיץ וחמים בחורף.

הם מפחיתים בוהק, מונעים דהייה של ריהוט פנים ובסופו של דבר מגבירים את הנוחות הפנימית ואת החיסכון באנרגיה. הם בדרך כלל נמכרים בגוונים ניטרליים החל מכסף ועד נחושת, וכשתבררו כמה עולה חלונות לוילה, תגלו שדגמי חלונות סולריים חוסכים עד 20,000 ₪ בחשבונות החשמל השנתיים.

שיקול האבטחה

אם מניעת נזקי מזג אוויר או הרתעת פורצים היא המטרה העיקרית שלכם, התקינו חלונות אבטחה עבים. רוב סוגי חלונות האבטחה, בדרך כלל שקופים או כסופים, אינם סופגים או משקפים חום רב.

במקרה של מזג אוויר סוער או חדירה לבית וכתוצאה מכך פגיעה בחלון, הם אכן מונעים מהחלון להתנפץ לגמרי על ידי הגבלת הנזק המשמעותי, מה שמאפשר לחלון שלכם להחזיק מעמד זמן רב יותר.

שילוב עם עיצוב הפנים

חלונות דקים ומעוצבים סופגים או משקפים חום מינימלי; המטרה העיקרית היא לייפות או להוסיף פרטית לחדר. הם נמכרים בגוונים בהירים או מודגשים במגוון דוגמאות, כגון פסים, מוטיבים מזכוכית ויטראז' או עיצובי חלונות אטומים שמונעים הצצה מבחוץ אל תוך הווילה.

כדי להבין כמה עולה חלונות לוילה בעיצובים מתקדמים, המחיר עשוי להגיע גם עד 2,000 ₪ למ"ר, לעומת דגמי חלונות סטנדרטיים שעשויים להיות זמינים במחירים של 200 ₪ למ"ר.

בכל אופן, לפני שאתם בוחרים חלונות חדשים, שווה להתייעץ עם בעל מקצוע המומחה בתחום האלומיניום שיוכל לייעץ לכם בדיוק מה כדאי לעשות שלב אחר שלב ואיך לתכנן את החלונות בבית שלכם. בין אם אתם נמצאים בעיצומו של שיפוץ ובין אם רכשתם דירת יד 2 ורוצים לשדרג אותה, החלפת חלונות זה הדרך!

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים