כמה עולה שירות מודד מוסמך של היחידה למדידות?

ברמה הארצית, העלות הממוצעת של שירות מודד מוסמך נעה בין 1,400 ₪ ל-2,160 ₪, ורוב בעלי הדירות משקיעים כ-1,688 ₪ לשכירת שירות איש מקצוע מומחה בתחום. גורמי העלות כוללים את כל מורכבות השטח או איתור בעיות בקרקע, שעשויות להשפיע על המחיר הסופי. למעשה, למודד מוסמך יש המון אחריות והתקפידים שלו מתחלקים לכמה מדידות במהלך כל פרויקט. בדרך כלל מדובר ב4-6 מדידות, תלוי באופי הפרויקט וברמת המורכבות שלו. את נתוני המדידה מעביר המודד לתוכנת מחשב ומשם הנתונים עוברים לאדריכל שמתחיל לסרטט את התכניות האדריכליות להמשך עבודה. שניהם עובדים יחד בסנכרון מלא.

https://surveyor.co.il/  מודדים ישראל מודד מוסמך

מה זה מדידת קרקע?

שירות מודד מוסמך כולל הגדרה ברורה של גבולות הנכס והטופוגרפיה. השירות מודד את כל הפינות והנקודות שביניהן, וההיקף המצטבר של השטח. שכירת שירות מודד קרקע עולה בין 80 ל-160 ₪ לשטח קטן, ועד 5,400 ₪ לשטח גדול. גורמי העלות תלויים באופן משמעותי בכמות השטחים שיש לכם ובמכלול הפינות שצריך לסמן.

ככל שהשטח יותר גדול, העלות יורדת בהתאם, וכל שירות מודד מוסמך תלוי במשתנים רבים מדי מכדי לספק לכם הערכה מדויקת.

אין זה סביר שמדידת שטח מגורים קטן תעלה יותר מ-2,400 ₪, אלא אם כן אתם מעוניינים לקבל שירות מודד מוסמך המוכר ביותר בתחום, שיש לו מוניטין מעולה ואתם צריכים את המדידות ממש מהר. חוץ מזה, כמה מודדי קרקעות ידועים בשיטת תמחור של מטר מרובע בטווחים של 2 ₪ עד 4 ₪.

עלות מדידת נכסים

עלות שירות מודד מוסמך למדידת נכסים נעה בין 1,200 ל-2,400 ₪, ורוב בעלי הדירות מתבקשים לשלם כ-2,000 ₪. גורמי עלות רבים נכנסים לתמחור, כגון סוג המדידה הדרושה, וגודל הנכס. העלות הממוצעת של סקר גבול נעה בין 800 ₪ עד 2,140 ₪ למגרש קטן עם ארבעה צדדים, בית אחד, גינה וגדר. סקר גבול משרטט את קווי הגבול המדויקים של נכס.

אם שני בעלי קרקעות מתווכחים על חדירת קרקע על ידי גדר שכן או מבנה אחר, סקר גבול הוא השיטה העצמאית היחידה של צד שלישי, להציג מסמך מוגדר בבירור לפתרון הבעיה.

בנוסף לבניית גדר, מבנים חיצוניים אחרים כמו דק או פרגולה עלולים לגרום גם למחלוקת, וכך לאלץ את הצורך בהזמנת שירות מודד מוסמך על מנת להביא לפתרון. סקר גבול יכול גם להראות כל זכות קדימה ציבורית או הרשאה לדרוך על הנכס על ידי שכן.

מחפשים מודד מוסמך לפרויקט שלכם? דרך היחידה למדידות תוכלו לאתר מודד מוסמך, מקצועי, בהתאם מדויק לצרכים שלכם. אנו עובדים עם המודדים המקצועיים בישראל ומספקים לקהל לקוחותנו שירות אמין ושקוף לאורך כל שלבי הבניה במחירים הוגנים וללא פשרות. כל שנותר לכם הוא להשאיר את הפרטים שלכם אצלנו באתר ונשמח לחזור אליכם במהרה.

 

 

 

 

 

 

 

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

כמה יעלה לבצע הרחבת מרפסת?

הרחבה למרפסת היא סוג של הרחבה לבית הכוללת הוספת קומה נוספת לחלק החיצוני של המבנה. הרחבת מרפסת יכולה להיות דרך