קרדיט תמונה: freepik

טיול בת מצווה תחת מגבלות הקורונה

הילדה הגיעה לגיל 12, אתם כהורים יודעים שאין גיל מרגש ומיוחד מזה. אירוע בת המצווה הנערך לרוב בגיל 12 מציין את המעבר בין הילדות לעולם המבוגרים, את האחריות שהנערה לוקחת על עצמה בגיל הזה ואת העובדה שהיא כבר לא אותה הילדה הקטנה. אין ספק כי כל הורה וכל נערת בת מצווה, מעוניינים לציין את המאורע המדובר בצורה הטובה ביותר. לא מעט נערות מוותרות על אירוע ובוחרות בטיול בת מצווה מיוחד לרוב בחו"ל, אך לפני כשנתיים, פרצה לחיינו מגפת הקורונה והביאה עימה שינויים רבים ומגבלות רבות. בין המגבלות השונות נכללות גם טיסות לחו"ל. כיום כבר אפשר לטוס למגוון יעדים שונים בחו"ל על אף מגבלות הקורונה, אך חשוב לזכור כי יש לא מעט מדינות שבהן נתוני ההדבקה והתחלואה עדיין גבוהים מאוד והכל עדיין נתון לשינוי בכל רגע.

 

אז מה עושים?

אם בכל זאת הנערה מעוניינת בטיול בת מצווה בחו"ל, ניתן למצוא כיום מגוון יעדים אטרקטיביים ויחד עם זאת זולים מאוד וזאת כאמור בשל החשש לטוס במציאות הנוכחית. כמובן שאם אתם מעוניינים להגשים לנערה שחוגגת בת מצווה את חלומה ולטוס איתה לטיול בחו"ל, עליכם לתכנן בקפידה את הטיול ולהיות נכונים לכל שינוי, לרבות תקופת בידוד למקרה ותצטרכו לאחר שובכם ארצה. ראשית, הקפידו לבחור יעד אשר ידוע כמדינה שבה נתוני התחלואה סבירים עד נמוכים באופן יחסי. הקפידו על כל ההנחיות הנדרשות לרבות ביצוע בדיקת קורונה לפני הטיסה ואחרי הטיסה ובידוד במידה ויש צורך בכך בהתאם להנחיות. כדאי להקפיד לבקר בעיקר במקומות פתוחים שאין בהם התקהלויות רציניות של אנשים, להקפיד על עטית מסכה בכל מקום שבו ישנם אנשים וכמובן על היגיינה אישית. על אף הקורונה ניתן כיום לארגן טיול בת מצווה נעים ומהנה בחו"ל, אך חשוב לעשות את נכון.

 

מהן האלטרנטיבות לטיול בת מצווה בחו"ל?

אם בכל זאת אתם חוששים מהשלכותיו של טיול בת מצווה בחו"ל בעת הנוכחית או שמעדיפים פשוט לדחות את הטיול מעט עד שהמצב ירגע, חשוב שתדעו כי יש לא מעט אלטרנטיבות לחגיגות אירוע בת מצווה ייחודי ומהנה עבור בתכם.

ראשית, תמיד ניתן לערוך אירוע מיוחד. לאירוע ניתן להזמין את חבריה וחברותיה של הנערה ולחגוג במקום בעל אופי צעיר כגון: מועדון שעורך אירועי בר מצווה ובת מצווה ועוד. אירוע מעין זה יכול להעניק חוויה מיוחדת מאוד לכל נערה שחוגגת בת מצווה. כמובן שעבור האירוע יש לדאוג לאטרקציות, אוכל טוב ומוזיקה טובה התואמת לאופי האירוע הצעיר.

אם הנערה עדיין מעוניינת בטיול בת מצווה, כדאי לדעת כי ניתן למצוא מגוון יעדים מרהיבים ביופיים גם בישראל. אפשר לצאת להפלגה מיוחדת במסגרת גבולות הארץ, אפשר לעשות טיול חופים, חלק מטיול שביל ישראל המיועד לחובבי לכת, אפשר להכיר נופים ומקומות שהנערה עדיין לא הייתה בהם ולארגן עבורה את הטיול המושלם, גם אם הוא בגבולות ישראל.

 

בוק בת מצווה – התוספת המושלמת

כמובן שאחד הדברים שיכולים לייחד כל אירוע בת מצווה ולא משנה היכן הוא נחגג הוא בוק בת מצווה. בוק מעין זה מהווה את הדבר הנפלא ביותר אשר מצד אחד יעניק יום חוויתי לנערה שחוגגת בת מצווה ומצד שני יעניק לה את המזכרת הטובה ביותר מאירוע מיוחד בחייה, אשר תישמר לה לאורך שנים רבות. כמובן שעבור הפקה של בוק בת מצווה להשלמת החוויה, יש לבחור בצלם מקצועי ומנוסה, אשר מכיר את כל הלוקיישנים הטובים ביותר לבוק מעין זה ויודע להפיק את המקסימום מהצילומים המדוברים.

 

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים