שיטות להסרת שיער

שיער… מצד אחד אנו אוהבים אותו, מצד שני לפעמים הוא גודל במקומות שהיינו מעדיפים שלא. במקרים כאלה הדרך הטובה ביותר להתמודד עם "התקלה" היא על ידי הסרת שיער לצמיתות. כיום שוק הסרת שיער הומה, יש היצע רחב ושיטות שונות. לשם כך ריכזנו עבורכם את השיטות הפופולריות ביותר להסרת שיער לצמיתות.

 

שיטות להסרת שיער – לייזר

הסרת שיער באמצעות מכשיר לייזר  של חברת המרכז להסרת שיער היא שיטת הסרת השיער הפופולרית ביותר היום, וגם נחשבת ליעילה ביותר. ההסרה עובדת בצורה בא מגיע הלקוח לאחר שהתגלח 24 שעות לפני הטיפול, קרני הלייזר פולטים אנרגיית אור על מלנין השערה עד שהם מגיעים לשורש, ובכך משמידים את השורש בזכות החום מקרני הלייזר. יש גם ללייזר שיטות שונות של מכשירים, אך הבסיס הינו זהה. בדרך כלל השוני יהיה במגוון בו יוכל המכשיר לעבוד, לדוגמא מגוון של צבעי עור, שיער שונה וכן הלאה… מוטב לציין כי שערות בהירות ומדי ולבנות אינן נמצאות אפקטיביות לטיפולי לייזר. 

 

שיטות להסרת שיער – באינפרא אדום

טיפול באינפרא אדום גם נחשב לטיפול יעיל, אך הוא פחות נפוץ. כאן המכשיר עובד באמצעות קרן אור כמו בלייזר אך בעוצמות נמוכות יותר. שיטה זו לרוב אינה כואבת באופן ממשי, אבל יותר מלייזר. מוטב לציין, שיטה זו אינה אפקטיבית כמו לייזר ברוב המקרים, תלוי בגוון השיער והעור. בדרך כלל אינפרא אדום יתאים למגוון רחב יותר של צבעי שיער, היא בעיקר מדללת את צמיחת השיער אך מניעה שלמה קשה מאוד להשיג בטיפולי אינפרא אדום. מבחינת מחיר, לרוב טיפולי אינפרא אדום יהיו יקרים יותר מאשר טיפולי לייזר.

 

שיטות להסרת שיער – אפילציה

שיטה זו נחשבת לשיטה חודרנית יותר, אך עושה את עבודה בסופו של דבר. בשיטה זו אנו נסיר שיער על ידי מחט החודר אל שורש השערה באופן נפרד משערה לשערה. המחט פולט אנרגיית חום אשר פוגעים בכלי הדם אשר מזינים את שורש השערה. שיטה זו אינה נחשבת למסוכנת והיא מביאה תוצאות מעולות לא פחות מאשר טיפולי לייזר. הסיבה לכך היא שהשיטה פוגעת בכל שורש שערה באופן אינדיבידואלי. עם זאת, שיטה זו כואבת יותר מאשר הטיפולים האחרים, והיא ארוכה ויקרה יותר. בדרך כלל שיטה זו לא תתאים למקומות בעלי משטח רחב כמו בטן, גב וכן הלאה… אלא בעיקר עבור הפנים. שיטה זו תהיה שיטה משלימה לטיפולי לייזר או אינפרא אדום.

 

לא יותר פשוט לגלח?

הרבה אנשים מעדיפים לבחור בגילוח או הסרת שיער בשעווה מאשר כל הטיפולים המתקדמים האלו. אבל בסופו של דבר, אחרי שכולם מתייאשים מלהסיר שערות כל שבוע הם חוזרים לטיפולי הלייזר. אז תמנעו לעצמכם את הסרת השיער בשעווה, כי זה רק יגרום לשערה שלכם להיות חזקה יותר וכך להאריך את משך טיפולי הלייזר. היום כולם עושים טיפולי לייזר, אל תשארו מאחור.

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים